Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Prekybos kelias

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 4.99 SoldOut

Knygos „Prekybos kelias“ aprašymas

Knyga "Prekybos kelias" - rytietiškų novelių rinkinys, kurių apmastymas gali pateikti įdomias išvadas ar įžvalgas, gali padėti surasti protingus sprendimus ar suteikti įdomių apmastymų.       


Pavyzdžiui - ką daryti, jei šefas reikalauja, kad visi darbuotojai baigtų darbą vėliau už jį?

Arba - kodėl moterims nereikia mokytis pardavimų meno?

 Arba - ar gali būti geriausia pardavimų technika, ar knyga apie pardavimų meną?

 Arba - ...kitką sužinosite ir pajusite skaitydami.


Knygos "Prekybos kelias" autorius - rusų verslo praktikas, pasirašantis Tadao Jamaguči slapyvardžiu. Knyga yra paremta rytų filosofija ir etika, todėl ji brandi savo išmintimi ir kartu puikiai pritaikoma šiuolaikiniame verslo pasaulyje.


Knyga sudaryta iš trumpų, koncentruotų pasakojimų, kuriuose Mokytojas su savo mokiniais aptaria prekybos, vadybos, žmonių santykių temas. Įdomu tai, kad knygoje nėra paruoštų atsakymų, receptų ar sprendimų, kaip tobulinti verslą. Skaitytojui (ar klausytojui) paliekama vietos apmąstymams ir galimybė skirtingas situacijas traktuoti savaip.Parašykite atsiliepimą apie „Prekybos kelias“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Prekybos kelias“, Tadao Yamaguchi kartu su Oleg Makarov. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Tadao Yamaguchi kartu su Oleg Makarov su knyga „Prekybos kelias“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Prekybos kelias“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tadao Yamaguchi kartu su Oleg Makarov. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Prekybos kelias“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Prekybos kelias“ perkama kartu