-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITAUKNYGA
Knygų išpardavimas: naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Prekybos mokslai ir studijos Vilniaus universitete 1945 - 2005

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 1,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-04-04 Artūras

Geras prekybos fakulteto dekanas B.Čereška buvo, matyt tikrai dirbo mėgiamą darbą, jei rado laiko ir turėjo noro, tai aprašyti knygoje.


2022-06-30 1.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Prekybos mokslai ir studijos Vilniaus universitete 1945 - 2005" aprašymas

Monografijoje "Prekybos mokslai ir studijos Vilniaus universitete 1945 - 2005" - nuosekliai aprašomas prekybinio profilio specialistų rengimas Vilniaus universitete nuo jo įkūrimo iki šių dienų, neaplenkiant ir kitų aukštųjų mokyklų, kuriose, nors ir trumpai, buvo rengiami šios srities specialistai.


Prisimenami Amžinybėn iškeliavę dėstytojai, dirbę Prekybos ekonomikos katedroje: doc. Kazimieras Lukša, prof. Marijonas Gregorauskas, doc. Alfonsas Venckus, doc. Liudas Butkevičius ir kt. Daug informacijos, remiantis prisiminimais, protokolų ir asmeninių užrašų medžiaga, pateikiama apie Prekybos ekonomikos katedrą ir 20 metų gyvavusį Prekybos fakultetą. Smulkiai aprašomas studijų procesas: mokymo planai ir jų kaita, priėmimo sąlygos ir stojančiųjų konkursai, mokymo proceso organizavimas, dėstytojų ir studentų darbas.


Prisiminimais apie save ir darbą fakultete dalijasi prof. Antanas Poviliūnas, prof. Sara Ginaitė, prof. Arvydas Pajuodis, prof. Vytautas Vengrauskas, doc. Ksavera Vaištarienė. Aprašoma ir kitų darbuotojų veikla fakultete.


Knygos pabaigoje chronologine tvarka pateikiamas visų prekybinio profilio absolventų, gavusių aukštojo mokslo baigimo diplomus Vilniaus universitete 1945 – 2005 m., sąrašas.Kiti taip pat domėjosi


2019-04-04

Geras prekybos fakulteto dekanas B.Čereška buvo, matyt tikrai dirbo mėgiamą darbą, jei rado laiko ir turėjo noro, tai aprašyti knygoje.

Parašykite atsiliepimą apie "Prekybos mokslai ir studijos Vilniaus universitete 1945 - 2005"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Prekybos mokslai ir studijos Vilniaus universitete 1945 - 2005", Bronislavas Čereška. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Bronislavas Čereška su knyga "Prekybos mokslai ir studijos Vilniaus universitete 1945 - 2005" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Prekybos mokslai ir studijos Vilniaus universitete 1945 - 2005" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bronislavas Čereška. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Prekybos mokslai ir studijos Vilniaus universitete 1945 - 2005" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prekybos mokslai ir studijos Vilniaus universitete 1945 - 2005" perkama kartu