-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Preparatas M

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2016-08-08 G.

Knyga tikrai verta dėmesio. Ypač patiko F.K. Diko novelė.


Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 1.99 SoldOut

Knygos "Preparatas M" aprašymas

"Preparatas M" - tai ilgamečio liaudies teatro režisieriaus Antano Naraškevičiaus palikimas.


Knygą sudaro trijų pasaulinio garso rašytojų kūriniai: rusų rašytojo M. Bulgakovo apysaka , amerikiečio F. K. Diko romanas ir šveicarų autoriaus F. Glauzerio apybraiža. Visus juos sieja bendra tema - tai narkomanų dienoraščiai, išpažintys.


Visi autoriai - narkomanai - rašo apie savo kankinančias pastangas išsivaduoti iš narkotikų poveikio arba ieško būdų kovoti su jų plitimu."- M,-pasakė jis publikai, - tai preparatas. Tai pabėgimas. Jūsų draugai pabėga nuo jūsų, Jūs -nuo jų, visi pabėga, nutolsta vienas nuo kito. Tai atsiribojimas, vienatvė, neapykanta, tarpusavio nesantaika ir . įtarumas. M - tai silpnaprotystė. M - tai mirtis. Preparatas M - tai lėta mirtis, kaip jį vadiname mes... -. jis užsikirto. - Mes, narkomanai..."

Filipas Kindredas Dikas "Užtemimas"

 

"Mirtis iš bado ar troškulio - dangiška, palaiminga mirtis, palyginti su morfijaus troškuliu. Tikriausiai šitaip gyvas palaidotas gaudo paskutinius menkučius oro likučius karste ir drasko nagais krūtinę. Šitaip eretikas ant laužo stena ir raitosi, kai liepsnos liežuviai ima laižyti jam kūną..."

Michailas Bulgakovas "Morfijus"Apsvaigimas narkotikais - tai dirbtinai susikurtas rojus, o narkotikų alkis - dirbtinai susikurtas pragaras.

Frydrichas Glauzeris "Morfijus"


Kiti taip pat domėjosi


2016-08-08

Knyga tikrai verta dėmesio. Ypač patiko F.K. Diko novelė.

2010-10-13

Ydomi ,orginali knyga.\r\nIspradziu nelabai supratau ,betpaskui negalejau atsitraukti.super

Parašykite atsiliepimą apie "Preparatas M"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Preparatas M", Friedrich Glauser, Michailas Bulgakovas (Michail Bulgakov), Philip K. Dick. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Friedrich Glauser, Michailas Bulgakovas (Michail Bulgakov), Philip K. Dick su knyga "Preparatas M" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Preparatas M" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Friedrich Glauser, Michailas Bulgakovas (Michail Bulgakov), Philip K. Dick. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Preparatas M" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Preparatas M" perkama kartu