0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pribuvėjos dienoraštis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 11.99 SoldOut

Knygos "Pribuvėjos dienoraštis" aprašymas

Vermonto valstija, 1981-ieji. Sibilė Danfort, pribuvėja iš pašaukimo, jau penkiolika metų sėkmingai padeda namie gimdančioms moterims. Vieną audringą žiemos naktį, kai gimdyvės namus nuo pasaulio atskiria apledėjęs kelias ir nutrūkęs telefono ryšys, Sibilė negailėdama jėgų stengiasi išgelbėti motinai ir jos kūdikiui gyvybę. Kai moteris vis dėlto miršta, Sibilė ryžtasi daryti cezario pjūvį. Nepatyrusi pagalbininkė niekuo negali jai padėti, o netrukus netgi apkaltina Sibilę – neva cezario pjūvį ji dariusi gyvai moteriai.
O jeigu moteris iš tiesų dar nebuvo mirusi ir Sibilė ją netyčia nužudė?
Kas iš tikrųjų nutiko tą naktį?
Sibilei teks stoti prieš teismą ir kęsti priešiškai nusiteikusio prokuroro ir medikų bendruomenės spaudimą, kol pačią ims kankinti abejonės. Ši tragedija nepaliks nuošaly ir jos šeimos... Keturiolikmetės dukters Konės akyse motinos teismas virs raganų medžiokle.

Rašytojas prisiliečia prie aktualios ir daug ginčų visuomenėje keliančios temos – gimdymo namie. Knygoje "Pribuvėjos dienoraštis" susipina teisinės ir moralinės dilemos, detektyvinė istorija ir asmeninės dramos – su nelaime susidūrusių žmonių jausmai. Autorius nieko nekaltina ir nieko neteisina – padėtį leidžia vertinti pačiam skaitytojui.

"Teismo salė – puiki erdvė detektyvui, bet Ch. Bohjalianas visai taip pat meistriškai pina tylesnę, asmeninę dramą... Nepaprastai jautrus rašytojas."
„Boston Globe“

"Kaip jaučiasi moteris, imanti abejoti, kad galbūt netyčia tapo žudike? Nesvarbu, ką nuspręs prisiekusieji, – kaip reikėtų susitaikyti su tokia lemtinga klaida? Ar išvis įmanoma su tuo susitaikyti? Tokie klausimai turėtų neduoti ramybės visiems medikams. Ir jie tikrai neduoda ramybės visiems jų pacientams."
„The New York Times Book Review“

„Pribuvėjos dienoraštis“ pateko į „Publishers Weekly“ geriausių knygų sąrašą, taip pat į Opros knygų klubo rinkinį. Knyga išversta ir išspausdinta dvidešimt penkiose šalyse.

Šios knygos ir dar keliolikos romanų autorius Chrisas Bohjalianas (Krisas Bodžalianas) 2002 metais buvo apdovanotas Naujosios Anglijos knygos premija už grožinę kūrybą. Gyvena Vermonte su žmona ir dukra.
Daugiau apie rašytoją ir jo kūrybą sužinosite apsilankę jo internetinėje svetainėje: www.chrisbohjalian.com

Iš anglų k. vertė Liudvikas Gadeikis

  • Autorius: Chris Bohjalian
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090112960

Parašykite atsiliepimą apie "Pribuvėjos dienoraštis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Pribuvėjos dienoraštis", kurią skaitytojams dovanoja Chris Bohjalian. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Chris Bohjalian su knyga "Pribuvėjos dienoraštis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pribuvėjos dienoraštis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Chris Bohjalian. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pribuvėjos dienoraštis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pribuvėjos dienoraštis" perkama kartu