0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prie kavos. Spalvinimo knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 9.49 SoldOut

Knygos "Prie kavos. Spalvinimo knyga" aprašymas


Savaitraštis "Prie kavos", sulaukęs savo 5 m. gyvavimo šventės, džiugina bendraminčius, skaitytojus, partnerius ir kolegas nauja prabangia laisvalaikio dovana - spalvinimo knyga suaugusiesiems.Tikriausiai dauguma mūsų esame pavargę nuo didžiulio greičio, tempo ir darbu gausos bei slegiančios rutinos... Mokslininkai įrodė, kad kus būdas atsipalaiduoti ar tiesiog išlieti savo neigiamas emocijas - spalvinti. Ne veltui mažieji jau nuo 2 m. mokomi šios veiklos.

 

O kad Jūsų atsipalaidavimas būtu gražus, prabangus, tikras, malonus, knyga "Prie kavos" jus nukels į įvairiausiu gyvūnu, augalu ir Jūsų pačiu rankomis sukurtų spalvų pasaulį.

 

Prabangi, aukso dulkėmis dengta net 100 puslapiu storumo knyga abejingu tirai nepaliks. Tai geriausia dovana švenčiu proga arba norint pamaloninti brangų žmogų. Juk dovanos stiprina draugyste.

 

 

  • Autorius:
  • Leidėjas: SS leidyba
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 25x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098173062

Parašykite atsiliepimą apie "Prie kavos. Spalvinimo knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Spalvinimo knygos suaugusiems

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Prie kavos. Spalvinimo knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Prie kavos. Spalvinimo knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Prie kavos. Spalvinimo knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Prie kavos. Spalvinimo knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Prie kavos. Spalvinimo knyga" perkama kartu