⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prie Leningrado vartų. Armijų grupės „Šiaurė“ kario istorija

2023-06-30 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Prie Leningrado vartų. Armijų grupės „Šiaurė“ kario istorija" aprašymas

Nepaprastas pasakojimas apie vokiečių kareivį, kuris kovėsi Antrajame pasauliniame kare ir iškilo nuo pašaukto į karą eilinio iki operacijų Rytų fronte vado. Knyga „Prie Leningrado vartų. Armijų grupės „Šiaurė“ kario istorija“ gyvai ir itin detaliai atskleidžia keletą svarbių Antrojo pasaulinio karo epizodų ir pasakoja nepaprastą asmeninę kario istoriją.

Devyniolikmetis William Lubbeck buvo pašauktas į Vermachtą 1939 metais kaip 58-osios pėstininkų divizijos narys. Savo krikštą jis gavo 1940 metais per įsiveržimą į Prancūziją, o jau kitą pavasarį jo divizija dalyvavo garsiojoje Barbarosos operacijoje.
Po varginančių žygių per nesuskaičiuojamą gausybę rusų kūnų, sudegusių transporto priemonių ir valiuojančių civilių Baltijos šalyse, Lubbeck’o dalinys pasiekė Leningrado prieigas ir tapo toliausiai į Rytus įžengusiu vokiečių daliniu.

Vokiečiams teko kęsti neįtikėtinus sunkumus ir kovoti ne tik su aršiai besiginančiais rusais, bet ir su viską kaustančia rusiška žiema. 58-oji divizija buvo mėtoma pirmyn ir atgal armijų grupėje „Šiaurė“. Vienu metu jie kovėsi ant Ilmenio ežero ledo. Grįžę prie Leningrado jie turėjo pagelbėti ispanų divizijai. Tačiau sąjungininkų santykiai pašlijo, kai ispanai nusprendė rusų pirtį panaudoti kaip pratybų taikinį, nepagalvoję, kad ten ilsisi vokiečių kariai.

W. Lubbeck buvo kareivis, kuris mėgo kovoti priekyje, būti pačiame veiksmo sūkuryje. Savimi jis nelabai rūpinosi, tačiau naujiena apie sugriautą Hamburgą sugniuždė karį - ten jo mylimoji dirbo slauge karo ligoninėje.

1943 metais Lubbeck buvo apdovanotas geležiniu kryžiumi ir paskirtas mokyti karius Dresdene. Vėliau, grįžus į Rusiją, armijų grupė „Šiaurė“ buvo jau pasitraukusi, tačiau Lubbeck’ui dar teko vadovauti keletui sudėtingų karinių operacijų.

Po karo Lubbeck vedė savo mylimąją ir emigravo į Jungtines Amerikos Valstijas. Padedamas David B. Hurt, knygoje „Prie Leningrado vartų. Armijų grupės „Šiaurė“ kario istorija“ jis papasakojo savo išgyvenimus - tai užrašai, laiškai ir prisiminimai apie fronte praleistą laiką, tai istorija iš pirmų lūpų: sėkmės ir nesėkmės, triumfas ir nusivylimas. Tai pritrenkianti galimybė pajusti Rytų fronto kovų dvasią.

„Aukščiausios klasės memuarai. Skaitytojai mėgausis plaukiančiu pasakojimu.“

City Book Review

„Parašyta su dėmesiu detalėms. Skaitytojas jausis taip lyg tuos trejus metus būtų kovojęs drauge su W. Lubbeck’u.“
Military Trader

William Lubbeck – vokiečių armijos kapitonas, kariavęs Antrajame pasauliniame kare. Nuo 1956 metų gyvena JAV, turi tris vaikus, septynis anūkus ir du proanūkius.

Iš anglų kalbos vertė Mantas TamulevičiusKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Prie Leningrado vartų. Armijų grupės „Šiaurė“ kario istorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie karą

David Hurt, William Lubbeck, William Lubbeck, David Hurt pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Prie Leningrado vartų. Armijų grupės „Šiaurė“ kario istorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Prie Leningrado vartų. Armijų grupės „Šiaurė“ kario istorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Prie Leningrado vartų. Armijų grupės „Šiaurė“ kario istorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Prie Leningrado vartų. Armijų grupės „Šiaurė“ kario istorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David Hurt, William Lubbeck, William Lubbeck, David Hurt tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Prie Leningrado vartų. Armijų grupės „Šiaurė“ kario istorija" perkama kartu