0

Prie stalo su Abraomu. Receptai iš Biblijos

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 9,39 €
Kaina knygyne: 12,49 €*
Sutaupote: 3.10 € (25%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Prie stalo su Abraomu. Receptai iš Biblijos

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9789955292678

2020-10-31 9.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Prie stalo su Abraomu. Receptai iš Biblijos" aprašymas

Italų dvasininkai A. Ciuccis ir P. Sartoras atgaivino Šventajame Rašte randamus ir Artimųjų Rytų kulinariniam paveldui priklausančius patiekalų receptus.

Andrėja Čiučis (Andrea Ciucci) ir Paulas Sartor (Paolo Sartor) yra Milano vyskupijos kunigai. Jie mėgsta gaminti tiek sau, tiek ir draugams (ypač pirmasis) ir valgyti (ypač antrasis). Šioje knygoje jie įgyvendino savo idėją atgaivinti Šventajame Rašte randamus patiekalų receptus ir pateikti juos skaitytojams atnaujintus, lydimus Šventojo Rašto istorijų bei žinių apie biblinių laikų izraelitų kultūrą.
Tai suteikia progą į maisto gaminimą pažvelgti iš istorinės, etinės ir netgi iš eschatologinės perspektyvos.
Ši knyga "Prie stalo su Abraomu. Receptai iš Biblijos" – tai neįprastas būdas įsigilinti į Šventąjį Raštą ir konkrečiai jį patirti mėginant kiek galima labiau atkurti tą atmosferą bei kultūrinę aplinką, kurios glūdi mūsų istorijos ištakose.

Biblijoje galima rasti ir tam tikrą krikščionių tikėjimo Patriarchų meniu. Šioje knygoje pateikiami šešiasdešimt receptų pristato Šventajame Rašte perduodamas kulinarines tradicijas.
Kai kurie patiekalai yra tiksliai perrašyti iš Biblijos, kiti joje yra tik bendrais bruožais paminimi, o dar kiti be abejonės priklauso senovės Artimųjų Rytų kulinariniam paveldui.
Bibliniai receptai pateikiami kaip galima autentiškai tiek produktų pasirinkimo, tiek ir gaminimo būdų prasme, pristatomi kartu su biblinių laikų kultūriniu kontekstu, aiškinama kai kurių patiekalų kilmė ir simbolika, maisto gaminimo, patiekimo ir valgymo tradicijos. Tapti šios tūkstantmetės tradicijos dalimi skaitant šią knygą - bei gaminant pagal ją – ir kviečia knygos autoriai.

Iš italų kalbos vertė Rasa Vabuolaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Prie stalo su Abraomu. Receptai iš Biblijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Biblija arba Šventasis Raštas

Andrea Ciucci, Paolo Sartor parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Prie stalo su Abraomu. Receptai iš Biblijos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Prie stalo su Abraomu. Receptai iš Biblijos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Prie stalo su Abraomu. Receptai iš Biblijos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Prie stalo su Abraomu. Receptai iš Biblijos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrea Ciucci, Paolo Sartor tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Prie stalo su Abraomu. Receptai iš Biblijos" perkama kartu