0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Priebalsių akustinės ypatybės: palatalizacija ir balsingumas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Priebalsių akustinės ypatybės: palatalizacija ir balsingumas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Priebalsių akustinės ypatybės: palatalizacija ir balsingumas" aprašymas

Monografija "Priebalsių akustinės ypatybės: palatalizacija ir balsingumas" - tai pirmasis priebalsių akustikos tyrimas Lietuvoje (iki šiol išsamiau buvo nagrinėta tik balsių akustika). Leidinyje apžvelgti priebalsių akustikos tyrimai pasaulyje, sudaryta diferencinių akustinių rodiklių sistema ir jų vertinimo metodika, kuria remiantis eksperimentiškai tiriami visų rūšių bendrinės lietuvių kalbos, taip pat dviejų patarmių (pietų ir rytų aukštaičių) priebalsiai. Monografija gali būti naudojama kaip atspirties taškas tolesniems darbams ir kaip mokomoji medžiaga akustinės fonetikos kursams.Parašykite atsiliepimą apie "Priebalsių akustinės ypatybės: palatalizacija ir balsingumas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių kalba ir literatūra

Rytis Ambrazevičius, Asta Leskauskaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Priebalsių akustinės ypatybės: palatalizacija ir balsingumas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Priebalsių akustinės ypatybės: palatalizacija ir balsingumas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Priebalsių akustinės ypatybės: palatalizacija ir balsingumas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Priebalsių akustinės ypatybės: palatalizacija ir balsingumas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rytis Ambrazevičius, Asta Leskauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Priebalsių akustinės ypatybės: palatalizacija ir balsingumas" perkama kartu