0

Prieblanda

4.8
(4 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2011-07-23 lolita

Idomu kiek tai būtų teisybės medikų nuomone?

Informacija

Prieblanda

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9789955132646

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Prieblanda" aprašymas

Netikėtai miršta dvidešimt trejų metų Sali Donaldson. Priblokštas jos vyras Kevinas išgyvena didžiulį sielvartą. Kai pasigirsta kalbos, kad iš jos kapo girdėjosi garsai, Kevinas pareikalauja ekshumacijos.
Koroneriui leidus, Sali kūnas ekshumuojamas Šv. Onos bažnyčios kapinėse. Nė vienas nesitikėjo tokio siaubo, kurį patyrė atidarius karstą.
Autoritetingi specialistai suskumba keistai ir grėsmingai viską slėpti. Kiekvienas liudininkas prisaikdinamas saugoti paslaptį. Tačiau žurnalistė Keitė Hemingvėj neketina tylėti. Jos bandymams išsiaiškinti šią istoriją trukdoma kiekviename žingsnyje, kol pagaliau Keitė susiduria su vienu anesteziologu, apsėstu slaptos ir pavojingos manijos — įrodyti gyvenimą po mirties.

2012-06-07

Labai įdomi, pritraukianti knyga

2011-07-23

Idomu kiek tai būtų teisybės medikų nuomone?

2011-01-03

vienas puikiausiu rasytoju

2010-10-10

Ziauriai patiko.

2010-09-27

Itemptas detektyvas su mistiniais elementais. Butu idomu isgirst anesteziologu komentara - ar yra dalies tiesos tuose vaistuose ir metoduose.

Parašykite atsiliepimą apie "Prieblanda"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Prieblanda, kurią skaitytojams dovanoja Peter James. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Peter James su knyga Prieblanda jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Prieblanda patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Peter James. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Prieblanda palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Prieblanda" perkama kartu