0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Prieš įkvepiant

  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 16,99 €
Kaina knygyne: 19,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Prieš įkvepiant


2021-04-30 16.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Prieš įkvepiant" aprašymas

Romanas, įkvėptas tikros istorijos.

TRYS skirtingi žmonės, TRYS skirtingos istorijos, TRYS tarpusavyje neatsiejamai persipynę gyvenimai.

Įdomus, įtraukiantis ir jaudinantis pasakojimas apie meilę, praradimus ir neišmatuojamą kiekvienos gyvybės svarbą.

1899 m., Prancūzija. Į šaltus Senos upės vandenis įšoka jauna mergina. Jos kūno niekas taip ir neatpažįsta, bet pomirtinėje kaukėje įamžintas merginos grožis įkvepia daugybę menininkų ir tampa begalės istorijų šaltiniu.

1959 m., Norvegija. Žaislų gamintojas išgyvena po baisios netekties, ir netrukus jis sukurs tai, kas išgelbės daugybę gyvybių.

2017 m., Kanada. Jauna moteris nuo vaikystės serga sunkia liga, jai nuolat reikia kovoti, kad galėtų įkvėpti oro.

Pasakojimas sklandžiai supina visas tris istorijas, atskirtas erdvės ir laiko, bet sujungtas subtilių ir nematomų saitų. Prieš skaitytojo akis pamažu skleidžiasi iš pirmo žvilgsnio neregimų gijų audinys.

„Prieš įkvepiant“ – knyga apie tai, kaip kiekvieno žmogaus gyvenimą gali pakeisti atsitiktinis nepažįstamasis ir kaip mūsų pačių sprendimai gali nulemti iš pirmo žvilgsnio visiškai su mumis nesusijusių žmonių likimus.

Sarah Leipciger romanas itin išmoningai supina išgalvotą istoriją su realybe: tiek Senoje nuskendusi mergina, tiek pagal jos atvaizdą sukurtas dirbtinio kvėpavimo manekenas – tikri, istoriniai faktai.

„S. Leipciger rašo drąsiai, aštriai ir elegantiškai, bet kas daro šį romaną išskirtinį – tai autorės talentas parodyti, kaip toli vienas nuo kito ir skirtingais laikotarpiais gyvenantys žmonės gali įkvėpti ir praturtinti vienas kito gyvenimą.”
Rašytoja Claire Cameron

„Ypatinga, tris šimtmečius ir gyvenimus supinanti oro bei vandens simfonija. Apie tai, kaip mes plaukiame pasroviui, skęstame ir vėl iškylame į paviršių, kad ir kokios būtų pačios nepalankiausios aplinkybės.“
Istorikas ir rašytojas Francis Spufford

Iš anglų kalbos vertė Daiva Jevdokimova


  • Autorius: Sarah Leipciger
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090144275

Parašykite atsiliepimą apie "Prieš įkvepiant"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Prieš įkvepiant, kurią skaitytojams dovanoja Sarah Leipciger. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sarah Leipciger su knyga Prieš įkvepiant jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Prieš įkvepiant patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sarah Leipciger. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Prieš įkvepiant palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prieš įkvepiant" perkama kartu