⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prieš korupciją. Kalbos prieš Gajų Verį

Kaina: 21,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-01-31 21.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Prieš korupciją. Kalbos prieš Gajų Verį" aprašymas

70 m. pr. Kr. Romoje vyko plačiai ir garsiai nuskambėjęs teismas: Markas Tulijus Ciceronas metė iššūkį buvusiam Sicilijos provincijos vietininkui Gajui Veriui, siciliečių apkaltintam turto grobstymu. Jau pradėjęs sėkmingą karjerą, bet vis dar mažai žinomas žmogus stojo ne tik prieš įtakingą pareigūną, bet ir prieš teismuose karaliaujantį geriausią to laiko oratorių Hortenzijų, užtikrintai laimėjo bylą, pelnė didžiulę šlovę ir paliko ateities kartoms vieną žymiausių savo tekstų – Kalbas prieš Gajų Verį.

Smalsus šių kalbų skaitytojas pastebės ne tik visu grožiu atsiskleidžiančią Cicerono iškalbą – šmaikštumą, ironiją, žodžių žaismus. Tai ir spalvingas Sicilijos vaizdų ir įvykių vėrinys – skaitytojas iš naujo atras istorija ir grožiu garsėjančią salą.


  • Autorius: Ciceronas
  • Leidėjas: Klasikų asociacija
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 720
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099558158

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Prieš korupciją. Kalbos prieš Gajų Verį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Ciceronas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Prieš korupciją. Kalbos prieš Gajų Verį", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Prieš korupciją. Kalbos prieš Gajų Verį" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Prieš korupciją. Kalbos prieš Gajų Verį" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Prieš korupciją. Kalbos prieš Gajų Verį"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ciceronas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Prieš korupciją. Kalbos prieš Gajų Verį" perkama kartu