0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prieš pat perkūniją

  • Nuolaida knygai -33%
Kaina internetu: 1,69 €
Kaina knygyne: 2,49 €*
Sutaupote: 0.80 € (33%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Prieš pat perkūniją


2021-06-30 1.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Prieš pat perkūniją" aprašymas

"Prieš pat perkūniją" - naujausia poeto knyga, į lietuvių kalbą versta iš autoriaus rankraščio. Lietuviškai ši knyga išeina keliais mėnesiais anksčiau už originalą, kurį Suhrkamp Verlag numato išleisti prieš šių metų Frankfurto knygų mugę.


Michael Krüger yra poetas, prozininkas, eseistas ir leidėjas, nuo 1968 m. dirbąs vienoje įdomiausių Vokietijos leidyklų Carl Hanser Verlag, o nuo 1986 m. tapęs šios leidyklos vadovu. Kaip poetas pradėjo reikštis aštuntame XX a. dešimtmetyje. Yra išleidęs poezijos ir prozos knygų. Michaelis Krugeris leidžia ir poezijos žurnalą Akzente. Praėjusiais metais vienas šio žurnalo numerių buvo skirtas lietuvių poetams.


  • Autorius: Michael Krüger
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 87
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-445-66-1

Parašykite atsiliepimą apie "Prieš pat perkūniją"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Prieš pat perkūniją, kurią skaitytojams dovanoja Michael Krüger. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michael Krüger su knyga Prieš pat perkūniją jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Prieš pat perkūniją patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michael Krüger. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Prieš pat perkūniją palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prieš pat perkūniją" perkama kartu