0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prieš srovę. Psichikos sveikata ir vertybės šiuolaikiniame pasaulyje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 14.69 SoldOut

Knygos "Prieš srovę. Psichikos sveikata ir vertybės šiuolaikiniame pasaulyje" aprašymas

Jūratės Sučylaitės knygoje „Prieš srovę. Psichikos sveikata ir vertybės šiuolaikiniame pasaulyje“ analizuojama šiuolaikinio pasaulio vertybių įtaka žmogaus psichikos sveikatai, ieškant atsakymų mokslinių straipsnių įžvalgose, interpretuojant mokslinių tyrimų duomenis, gilinantis į fenomenologinius individualių psichikos būsenų ir atskirų gyvenimų aprašymus, poezijos terapijos valandų medžiagą, sociokultūrinės aplinkos procesus ir vertybes.

Sprendžiama problema, kaip šiuolaikiniame pasaulyje kurti aplinką, padedančią saugoti vidinį žmogaus vientisumą, savęs paties suvokimą ir savivertę, skatinančią žmogų būti atsakingam už savo ir kitų psichikos sveikatą; su kokiomis vertybėmis susijęs psichikos sveikatai palankios aplinkos kūrimas.

Ši mokslinė monografija „Prieš srovę. Psichikos sveikata ir vertybės šiuolaikiniame pasaulyje“ skirta ne tik edukologams, sociologams, visuomenės sveikatos specialistams, bet ir visuomenei.Parašykite atsiliepimą apie "Prieš srovę. Psichikos sveikata ir vertybės šiuolaikiniame pasaulyje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie visuomenę

Jūratė Sučylaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Prieš srovę. Psichikos sveikata ir vertybės šiuolaikiniame pasaulyje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Prieš srovę. Psichikos sveikata ir vertybės šiuolaikiniame pasaulyje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Prieš srovę. Psichikos sveikata ir vertybės šiuolaikiniame pasaulyje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Prieš srovę. Psichikos sveikata ir vertybės šiuolaikiniame pasaulyje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jūratė Sučylaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Prieš srovę. Psichikos sveikata ir vertybės šiuolaikiniame pasaulyje" perkama kartu