0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Priešingybės. Suk ir mokykis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 6.89 SoldOut

Knygos "Priešingybės. Suk ir mokykis" aprašymas

Ar gali atskirti šešias paprastas priešingybes? Ne? Tuoj galėsi! Mokytis iš knygos su mielomis ir juokingomis iliustracijomis bei nuostabiu besisukančiu mechanizmu bus tikrai smagu. Kiekviename skyrelyje yra mokymosi ratas ir puslapis, kur vaikai galės praktiškai išbandyti, ką sužinojo.

Suk ir mokykis!


Iš anglų kalbos vertė Valdas Kalvis


  • Autorius: Pavla Hanáčková
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 5
  • Formatas: 18x18, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094414961

Parašykite atsiliepimą apie "Priešingybės. Suk ir mokykis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios knygos 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Priešingybės. Suk ir mokykis", kurį parašė Pavla Hanáčková. Siūlome ne tik išsamų "Priešingybės. Suk ir mokykis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Pavla Hanáčková. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Priešingybės. Suk ir mokykis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Priešingybės. Suk ir mokykis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Priešingybės. Suk ir mokykis" perkama kartu