0

Priešistorinio pasaulio gyvūnai. Ropliai

5.0
(5 įvertinimai)
Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-23 Šarūnas

RUARRRRR....

Informacija

Priešistorinio pasaulio gyvūnai. Ropliai


2021-03-31 2.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Priešistorinio pasaulio gyvūnai. Ropliai" aprašymas

PIEŠIU. SPALVINU. SKAIČIUOJU. MOKAUSI.

Knygų serija "Priešistorinio pasaulio gyvūnai" skirta priešmokyklinių ir pradinių klasių vaikams.

Edukacinių knygų seriją „Pirmykščio pasaulio gyvūnai “ sudaro kelios dalys: „Dinozaurai“, „Gyvybė vandenyje", „Paukščiai“, „Ropliai“.

Kiekvienoje knygelėje yra ryškiai, apimtine forma nupiešti gyvūnai. Parodoma aplinka, kurioje jie gyveno, kuo mito. Atvertime yra apvalūs piešiniai, kuriuose tarsi pro mikroskopą parodomos įvairios gyvūnų detalės: snapas, kojos, plunksnos, odos forma. Didelėmis raidėmis parašytame tekste galima sužinoti apie svarbiausias gyvūno savybes: kuo jis mito, kur gyveno ar kokio dydžio jis buvo.

Knygų serijoje rasite povandeninio pasaulio gyvūnus, žuvis, moliuskus, medūzas, koralus, jūros arkliukus. Susipažinsite su danguje ir žemėje karaliavusiais keistais paukščiais. Knygoje „Dinozaurai“ galėsite spalvinti žoliaėdžius ir grobuonis dinozaurus. Pamatysite ropojančių žeme ir sklęsti galinčių driežų įvairovę. Priešistorinio pasaulio gyvūnai atskleidžia gamtos grožį, įvairovę ir evoliuciją.

Knygas galima naudoti gamtos pažinimo, biologijos pamokose.

Kiekvienoje knygoje galima pačiam nupiešti gyvūnus, mokytis skaičiuoti.

Dailininkė Jūratė Leikaitė

2020-11-23

RUARRRRR....

2020-03-05

Kaaaaaip mums patiko! Nu super. Ir dar trys dalys yra?! Vau, būtinai įsigysiu!

2019-11-06

Nuostabi knyga.

2019-11-02

2019-10-30

Puiku, kai yra knygelių serija. Vaikui labai patiko visos keturios. Ropliai irgi labai įdomūs. Rekomenduoju pirkti ir dovanoti visas keturias šios serijos knygeles

Parašykite atsiliepimą apie "Priešistorinio pasaulio gyvūnai. Ropliai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Priešistorinio pasaulio gyvūnai. Ropliai, kurį parašė Jūratė Leikaitė. Siūlome ne tik išsamų Priešistorinio pasaulio gyvūnai. Ropliai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jūratė Leikaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Priešistorinio pasaulio gyvūnai. Ropliai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Priešistorinio pasaulio gyvūnai. Ropliai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Priešistorinio pasaulio gyvūnai. Ropliai" perkama kartu