0

Priešnuodis: laimės receptas žmonėms, negalintiems pakęsti pozityvios mąstysenos

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 5.50 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Priešnuodis: laimės receptas žmonėms, negalintiems pakęsti pozityvios mąstysenos

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9785415025619

2020-09-30 12.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Priešnuodis: laimės receptas žmonėms, negalintiems pakęsti pozityvios mąstysenos" aprašymas

"Visuomet žavėjausi atvirkštinių pastangų dėsniu. Kartais jį vadinu atbuliniu. Norėdami išsilaikyti vandens paviršiuje, imsime skęsti, o stengdamiesi nuskęsti, plūduriuosime... Nesaugumas - tai pastangų būti saugiam pasekmė... ir priešingai - išsigelbėjimas ir blaivus požiūris ateina tik besąlygiškai įsisąmoninus, kad išsigelbėti niekaip neįmanoma."
Alan Watts, „The Wisdom of Insecurity"

Kai kurie žmonės siūlo nuolat šypsotis ir vyti niūrias mintis šalin. Jie vengia bet kokių situacijų, kuriose tenka nusivilti. Jie visomis išgalėmis stengiasi išlikti pozityvūs ir to tikisi iš aplinkinių. Tačiau to kaina – netikras ir neišbaigtas gyvenimas, kuris dažnai nėra vien tik pakili nuotaika ir teigiamos emocijos. Oliver Burkeman knygoje „Priešnuodis: laimės receptas žmonėms, negalintiems pakęsti pozityvios mąstysenos“ teigia priešingai: šiandieno pasaulyje pozityvi mąstysena yra ne problemų sprendimas, o tikroji problema.

Mūsų civilizacija, rodos, padarytų bet ką, jei tik rastų užtikrintą būdą pasiekti laimę – dėl šio abstraktaus tikslo, daugelis sukasi lyg voverės rate, iš kurio niekaip negali ištrūkti, nes prieš akis mato Pažadėtojo Rojaus vaizdinį.

Laimės pasiekti nepadeda savipagalbos knygos. Be to, tiesa ra, kad labai mažai žmonių džiaugiasi civilizacijos sukurtais patogumais - tai nė kiek nepagerino mūsų kolektyvinės nuotaikos. Žmonės metų metus praleidžia kaupdami turtą, o paaiškėja, kad jis nebūtinai reiškia laimę. O kur dar šeima – tai, kas turėtų mus palaikyti, dažnai tampa dar vienu streso šaltiniu. Apie darbą apskritai nėra ką kalbėti…

Britų žurnalistas Oliver Burkeman klausia, ar išties laimės ieškome ten, kur reikia? O galbūt visos pastangos ją rasti iš tiesų yra bergždžios? Ar nuolat stendamiesi būti laimingi neįkaliname savęs nusivylimo ir nepasitenkinimo gniaužtuose?

Knygoje „Priešnuodis“ Oliver Burkeman kalbėsis su neįprasta kompanija – eksperimentinės psichologijos žinovais, budistais, terorizmo ekspertais, dvasiniais guru, verslo konsultantais ir filosofais. Visus juos vienija neįprastas požiūris į gyvenimą – jie siūlo spjauti į „pozityvią mąstyseną“ ir „neišsenkantį optimizmą“. Tai nėra pasaulio problemų sprendimo būdas ir išeitis – tai tik dar viena gili ir sudėtinga problema.

Jis siūlo išbandyti „negatyvųjį“ kelią laimės link – jame teks priimti viską, ko „pozityvieji“ vengia kiek įmanydami. Susidursite su pesimizmu, nesaugumu, netikrumu, nesėkmėmis – bet būtent tai ir yra tikrasis gyvenimas.

„Burkeman ko gero pirmasis, pripažinęs nežinąs, kas yra tikroji laimė, tačiau jis parašė vieną protingiausių pastarųjų metų knygų. Nors žinias gavo iš savo pašnekovų, šios knygos išmintis yra jo kūrinys. Tai sveiko proto produktas, padėsiantis atsigauti nuo savipagalbos knygų nuodų.“
The Guardian

Iš anglų kalbos vertė Ieva Šimkuvienė

TURINYS

1. Apie per dideles pastangas būti laimingam / 11
2. Ką darytų Seneka?
STOIKŲ ELGESIO MENAS SUSIKLOSČIUS BLOGIAUSIAM SCENARIJUI / 38
3. Audra prieš tylą
BUDIZMO NEPOZITYVIOSIOS MĄSTYSENOS VADOVAS / 72
4. Pamišę dėl tikslų
KAI VISOS PASTANGOS SUSTYGUOTI ATEITĮ VIRSTA NIEKAIS / 100
5. Kas ten?
KAIP SUPRASTI SAVE / 131
6. Saugumo spąstai
UŽSLĖPTI NESAUGUMO PRIVALUMAI / 158
7. Nesėkmių muziejus
KAIP PRIIMTI SAVO KLAIDAS / 188
8. Memento mori
MIRTIS KAIP GYVENIMO BŪDAS / 222

EPILOGAS
Neigiami gebėjimai / 253

Padėka / 263
Pastabos / 267

Parašykite atsiliepimą apie "Priešnuodis: laimės receptas žmonėms, negalintiems pakęsti pozityvios mąstysenos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiarioji psichologija

Oliver Burkeman parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Priešnuodis: laimės receptas žmonėms, negalintiems pakęsti pozityvios mąstysenos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Priešnuodis: laimės receptas žmonėms, negalintiems pakęsti pozityvios mąstysenos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Priešnuodis: laimės receptas žmonėms, negalintiems pakęsti pozityvios mąstysenos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Priešnuodis: laimės receptas žmonėms, negalintiems pakęsti pozityvios mąstysenos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Oliver Burkeman tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Priešnuodis: laimės receptas žmonėms, negalintiems pakęsti pozityvios mąstysenos" perkama kartu