⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prietrankos dienoraštis. Rašyk ir tu! Viskas, ko reikia tavo dienoraščiui

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 99 SoldOut

Knygos "Prietrankos dienoraštis. Rašyk ir tu! Viskas, ko reikia tavo dienoraščiui" aprašymas

Kartais man atrodo, kad tik rašydama dienoraštį esu sveiko proto, o visas likęs mano gyvenimas yra gryna BEPROTYSTĖ! Dienoraštyje galiu piktintis Makenze, prisiminti smagias akimirkas su Chloja ir Zoje, mintyse vėl išgyventi „linksmuosius kalnelius" su Brendonu ar net surašyti Brajanos išdaigas, o tai reiškia, kad visa tai išmetu iš galvos, taip apsaugodama ją nuo SPROGIMO!!

Savo dienoraštį turi rašyti kiekvienas, juk jį pradėti taip lengva!



Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Prietrankos dienoraštis. Rašyk ir tu! Viskas, ko reikia tavo dienoraščiui"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Prietrankos dienoraštis. Rašyk ir tu! Viskas, ko reikia tavo dienoraščiui", kurį pristato Rachel Renée Russell. Siūlome ne tik išsamų "Prietrankos dienoraštis. Rašyk ir tu! Viskas, ko reikia tavo dienoraščiui" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rachel Renée Russell. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Prietrankos dienoraštis. Rašyk ir tu! Viskas, ko reikia tavo dienoraščiui". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Prietrankos dienoraštis. Rašyk ir tu! Viskas, ko reikia tavo dienoraščiui" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Prietrankos dienoraštis. Rašyk ir tu! Viskas, ko reikia tavo dienoraščiui" perkama kartu