Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Priklausomas. Be galimybės mesti

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-10-25 Linas

Viena iš geresnių knygų. Rekomenduoju!


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 10.49 SoldOut

Knygos „Priklausomas. Be galimybės mesti“ aprašymas

Mantas – paprastas vienuoliktokas. Kaip ir daugelis paauglių, nori išmokti vairuoti motorolerį, įsigyti naują telefoną, sulaukti patinkančios merginos dėmesio, pakenčiamai baigus mokyklą įstoti į norimą specialybę ir per daug nesukdamas galvos smagiai leisti laiką.

Bet vaikinas dar nežino, kad jo pasaulis netrukus apvirs aukštyn kojomis. Mantui teks išmokti gyventi visiškai kitaip – nuolat vartojant vaistus ir stebint savo būseną, o besaikis smaližiavimas bus pavojingas jo gyvybei. Nuo šiol jis – priklausomas. Be galimybės mesti.

Itin realistiška Manto istorija „Priklausomas. Be galimybės mesti“ nepaliks abejingų.

Kuo ši knyga „Priklausomas. Be galimybės mesti“ naudinga:

    - Lavinama iškalba, žodynas, gebėjimas pasakoti istorijas

    - Lavinama empatija, gebėjimas suprasti veikėjų ir savo jausmus

    - Skatinamas savarankiškumas, ryžtingumas, pasitikėjimas savimi, drąsa, gebėjimas rasti ir priimti sprendimus

    - Skaitant įtraukiančius kūrinius, lengviau pamėgti knygas

Paprastais paauglio žodžiais papasakota istorija leis kur kas daugiau sužinoti apie ne tokią retą, tačiau nedaug dėmesio susilaukiančią ligą – 1 tipo diabetą. Vienuoliktokui Mantui netikėtai susirgus, jam tenka įgyti atsakomybės už savo sveikatą ir mokytis gyventi visiškai kitaip. Tačiau liga nesutrukdys vaikinui siekti tikslų ir svajonių.

Smaližius Viktoras Jasaitis (gimęs 1991 m.) savo debiutiniame kūrinyje atskleidžia tūkstančių jaunuolių patirtį, kuriems saldumynai tapo vaistais, o prie ir taip įtempto paaugliško gyvenimo prisidėjo kalnas papildomų rūpesčių. Komunikacijos srityje dirbantis ir sudėtingus dalykus paprastai paaiškinti bandantis autorius tiki, kad geriausiai suprasti kitus padeda nuoširdūs pokalbiai ir įdomios istorijos.


  • Autorius: Viktoras Jasaitis
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094418495

2022-10-25

Viena iš geresnių knygų. Rekomenduoju!

Parašykite atsiliepimą apie „Priklausomas. Be galimybės mesti“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai lietuvių autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Priklausomas. Be galimybės mesti“, kurį pristato Viktoras Jasaitis. Siūlome ne tik išsamų „Priklausomas. Be galimybės mesti“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Viktoras Jasaitis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Priklausomas. Be galimybės mesti“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Priklausomas. Be galimybės mesti“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Priklausomas. Be galimybės mesti“ perkama kartu