0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Priklijuoti

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nauja knyga
 • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 15,59 €
Kaina knygyne: 17,89 €*
Sutaupote: 2.30 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-21 Vilma O.

Rekomenduojame kartu su paaugle dukra

Priklijuoti


2021-07-31 15.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Priklijuoti" aprašymas

Jaunimui nuo 11 metų

Vidurinėje mokykloje žodžiai reiškia kur kas daugiau. Žodžiai gali būti ginklai. Jie gali būti dovanos. Kartais tie patys žodžiai gali rasti tau draugų ar pridaryti priešų. Jie gali sugrįžti atgal ir tave persekioti. O kartais žodžiai gali pakeisti viską – amžiams.

Kai Brantono vidurinėje mokykloje uždraudžiami mobilieji telefonai, Frostas ir jo draugai Didi, Volfas ir Benčas sugalvoja naują bendravimo būdą – ima palikinėti vienas kitam lipniuosius lapelius visoje mokykloje. Tai išpopuliarėja, ir greitai visi mokyklos mokiniai užsikrečia lapelių manija. Tačiau kiekvienai mielai ir draugiškai žinutei tenka vienas kandus ir žiaurus lapelis.

Visų šių įvykių sūkuryje į mokyklą atkeliauja naujokė vardu Rouzė ir valgykloje prisėda prie Frosto ir jo draugų stalo. Rouzė nepanaši į kitus Brantono vidurinės vaikus, ir greitai tampa akivaizdu, kad Frosto susikurtas artimų draugų ratas ilgai neatlaikys. Lipniųjų lapelių karas stiprėja, spaudimas pasirinkti pusę vis didėja, ir Frostas netrunka suprasti, kad po šių metų viskas pasikeis.

Johnas Davidas Andersonas sugrįžta su istorija „Priklijuoti“ apie penkis draugus, kurie stengiasi pritapti prie kitų, atrasti save ir sukaupti drąsos pasakyti dalykus, kuriuos pasakyti būtina.


 • Pavadinimas originalo kalba: Posted
 • Autorius: John David Anderson
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 336
 • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090146118
 • Vertėjas: Gediminas Auškalnis
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

2021-06-21

Rekomenduojame kartu su paaugle dukra

2021-06-18

Juokinga, širdį drąskanti, mokanti ir labiausiai TIKRA. Istorija nesiūlo stebuklingo išradimo, kuriuo būtų galima sustabdyti patyčias, tačiau ji gali sukelti pokalbius - šią knygas reikia skaityti visiems ir nedelsiant.

Parašykite atsiliepimą apie "Priklijuoti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Priklijuoti, kurį parašė John David Anderson. Siūlome ne tik išsamų Priklijuoti aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido John David Anderson. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Priklijuoti. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Priklijuoti dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Priklijuoti" perkama kartu