TŪKSTANČIAI KNYGŲ IKI 5€ >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Primirštas auklėjimo menas. Ko senosios kultūros gali mus išmokyti apie prarastą meną auginti laimingus, paslaugius vaikus

Kaina: 18,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 18.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Primirštas auklėjimo menas. Ko senosios kultūros gali mus išmokyti apie prarastą meną auginti laimingus, paslaugius vaikus" aprašymas

Seniausios pasaulio kultūros įvaldė auklėjimo meną auginti laimingus, paslaugius vaikus.
Ko galime iš jų pasimokyti?

Tapusi mama ir norėdama apie efektyvius tėvystės metodus sužinoti daugiau, Michaeleen Doucleff apsilankė majų kaimelyje Jukatano pusiausalyje. Gavusi progą stebėti mamas ir tėčius, kurie vaikus auklėja visiškai kitaip nei mes ir užaugina nepaprastai geros širdies, dosnius ir paslaugius vaikus, M. Doucleff susimąstė: ko apie auklėjimo meną nežino vakariečiai tėvai?

Knygos „Primirštas auklėjimo menas“ autorė su savo trejų metų dukrele išsiruošia į kelionę pasisemti vaikų auklėjimo meno patirties trijose itin pažeidžiamose pasaulio bendruomenėse – aplanko majų šeimas Meksikoje, inuitų šeimas už poliarinio rato ir hadzų šeimas Tanzanijoje. Sekdama įkvepiančiu senųjų civilizacijų palikuonių pavyzdžiu – kurti santykius su vaikais bendradarbiaujant, o ne kontroliuojant, pasitikint, o ne gąsdinant – tokius pat tėvystės metodus ji pradeda taikyti savo vaikui ir netrunka pastebėti stulbinamų rezultatų.

„Primirštas auklėjimo menas“ – vertingos vaikų auklėjimo pamokos, papildytos šiuolaikinių psichologų, neuromokslininkų, antropologų ir sociologų komentarais, kurios patars, kaip užtikrinti psichinę vaikų sveikatą ir harmoningą vystymąsi; paskatins permąstyti, kaip bendraujame su savo vaikais.


  • Autorius: Michaeleen Doucleff
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415026470
  • Vertėjas: Lina Kadžiulytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Primirštas auklėjimo menas. Ko senosios kultūros gali mus išmokyti apie prarastą meną auginti laimingus, paslaugius vaikus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Michaeleen Doucleff pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Primirštas auklėjimo menas. Ko senosios kultūros gali mus išmokyti apie prarastą meną auginti laimingus, paslaugius vaikus", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Primirštas auklėjimo menas. Ko senosios kultūros gali mus išmokyti apie prarastą meną auginti laimingus, paslaugius vaikus" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Primirštas auklėjimo menas. Ko senosios kultūros gali mus išmokyti apie prarastą meną auginti laimingus, paslaugius vaikus" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Primirštas auklėjimo menas. Ko senosios kultūros gali mus išmokyti apie prarastą meną auginti laimingus, paslaugius vaikus"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Michaeleen Doucleff tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Primirštas auklėjimo menas. Ko senosios kultūros gali mus išmokyti apie prarastą meną auginti laimingus, paslaugius vaikus" perkama kartu