0

Princas Kaspianas. Ciklo 'Narnijos kronikos' 4-oji knyga

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Princas Kaspianas. Ciklo 'Narnijos kronikos' 4-oji knyga

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786090100158

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Princas Kaspianas. Ciklo 'Narnijos kronikos' 4-oji knyga" aprašymas
Ketvirtojoje C. S. Lewis serijos Narnijos kronikos dalyje „Princas Kaspianas" vėl sutinkame keturis herojus - Susaną, Piterį, Edmundą ir Liusę. Vaikai geležinkelio stotyje laukia traukinio į mokyklą, kuomet netikėtai pajunta magišką trauką, stotis pradingsta ir ketveriukė vėl grąžinama į Narniją. Narnija tuo metu išgyvena sunkius laikus, mat ją užvaldęs tironas karalius Mirazas. Jo sūnėnas, nužudyto teisėto karaliaus sūnus, princas Kaspianas sužinojęs visą tiesą apie tėvo mirtį pabėgo iš rūmų baimindamasis dėl savo gyvybės. Kelyje jis sutinka keletą senųjų Narnijos gyventojų, kuriuos karalius Mirazas persekioja ir nori išnaikinti. Jie nusprendžia padėti princui Kaspianui kovoje su dėde dėl sosto ir taip apsaugoti senuosius Narnijos gyventojus nuo mirties. Kaip jiems seksis šioje nelengvoje kovoje? Ar Narnija atgaus taiką ir ramybę?

Parašykite atsiliepimą apie "Princas Kaspianas. Ciklo 'Narnijos kronikos' 4-oji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Princas Kaspianas. Ciklo 'Narnijos kronikos' 4-oji knyga, kurią skaitytojams dovanoja C. S. Lewis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar C. S. Lewis su knyga Princas Kaspianas. Ciklo 'Narnijos kronikos' 4-oji knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Princas Kaspianas. Ciklo 'Narnijos kronikos' 4-oji knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė C. S. Lewis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Princas Kaspianas. Ciklo 'Narnijos kronikos' 4-oji knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Princas Kaspianas. Ciklo 'Narnijos kronikos' 4-oji knyga" perkama kartu