0

Princesė Lulu ir ponas Skeletonas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Princesė Lulu ir ponas Skeletonas

  • Leidėjas: Dominicus lituanus
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x20, minkšti viiršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 134
  • ISBN ar kodas: 9789955811817

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Princesė Lulu ir ponas Skeletonas" aprašymas

„Princesė Lulu ir ponas Skeletonas“ – šmaikšti ir nuotaikinga knyga apie karaliaus spintos skeletą ir netyčia atskleistą didelę paslaptį. Apie draugystę, ištikimybę, melą, sąžinę ir toleranciją.


Piret Raud gimė 1971 m. Taline. Baigusi vidurinę mokyklą studijavo Estijos dailės akademijoje. Vėliau dirbo laisvai samdoma dailininke, parašė 12 knygų vaikams. O iliustravo daugiau kaip 40.

Piret Raud knygos išverstos į anglų, prancūzų, latvių, rusų, italų, lietuvių, albanų, japonų, vokiečių, vengrų kalbas.

2012 m. rašytojos knyga „Princesė Lulu ir ponas Skeletonas“ apdovanota Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) premija.


"Princesė Lulu paklausė skeletono:

- Ar tu vaiduoklis?

- Kvailystė! - atsakė anas. - Vaiduoklių nebūna. Aš kūnas. Mėsa ir kaulai. Tiksliau, tik kaulai. Na o draugai vadina mane tiesiog ponu Skeletonu."Tačiau ką paslaptingasis skeletonas veikia princesės pilyje? Ir kokią paslaptį saugo medinėje drožinėtoje skynelėje? 


Iš estų kalbos vertė Kristina Bykovienė

Parašykite atsiliepimą apie "Princesė Lulu ir ponas Skeletonas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Princesė Lulu ir ponas Skeletonas, kurį parašė Piret Raud. Siūlome ne tik išsamų Princesė Lulu ir ponas Skeletonas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Piret Raud. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Princesė Lulu ir ponas Skeletonas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Princesė Lulu ir ponas Skeletonas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Princesė Lulu ir ponas Skeletonas" perkama kartu