0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Princesės ir jų fantastiniai gyvūnai

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 3,29 €
Kaina knygyne: 4,29 €*
Sutaupote: 1.00 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 3.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Princesės ir jų fantastiniai gyvūnai" aprašymas

Įsikūnyk į princese ir sutik jų gyvūnus iš fantastiškų pasaulių. Čia rasi nuostabių Fantazijos pasaulio princesių bei pamatysi jų magiškus gyvūnus. Pasijusk tikra Fantazijos pasaulio kūrėja. Princese ir jų gyvūnus išpuošk spalvomis ir žėrinčiais lipdukais, taip suteikdama dar daugiau stebuklingumo.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Jūsų Flintas
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4770833862316

Parašykite atsiliepimą apie "Princesės ir jų fantastiniai gyvūnai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Princesės spalvinimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Princesės ir jų fantastiniai gyvūnai", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Princesės ir jų fantastiniai gyvūnai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Princesės ir jų fantastiniai gyvūnai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Princesės ir jų fantastiniai gyvūnai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Princesės ir jų fantastiniai gyvūnai" perkama kartu