0

Pirkėjų atsiliepimai

Princesių nuotykiai pasakų pasaulyje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 10.79 SoldOut

Knygos "Princesių nuotykiai pasakų pasaulyje" aprašymas

Naujos puikios pasakaitės apie tai, kaip Žasmina ieško pradingusio tigro Radžos, Arielė leidžiasi į tamsiausią bedugnę, Gražuolė randa miestelio gyventojus išgąsdinusį padarą bei išmoksta daugybės naujų dalykų, Auksaplaukė varžybose nugali Fliną, Aurora įkvepia savo žirgui drąsos, Tiana visus sužavi savo skaniaisiais pyragėliais, o Pelenė imasi pertvarkos rūmuose.

Skaityk naujas pasakas apie žaviąsias princeses ir nepaprastus jų muotykius!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 23x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094148743

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Princesių nuotykiai pasakų pasaulyje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos apie princeses

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Princesių nuotykiai pasakų pasaulyje", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Princesių nuotykiai pasakų pasaulyje" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Princesių nuotykiai pasakų pasaulyje". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Princesių nuotykiai pasakų pasaulyje" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Princesių nuotykiai pasakų pasaulyje" perkama kartu