0

Princesių pasaulyje. Smagus žaidimas su magnetukais

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Princesių pasaulyje. Smagus žaidimas su magnetukais


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Princesių pasaulyje. Smagus žaidimas su magnetukais" aprašymas

Su princese Rožyte ir jos bičiuliais tikrai nenuobodu! Išsiruošk kartu su jais į smagią iškylą parke, pasidairyk po princesės rūbų spintą, aplankyk karališkojo žirgyno gyventojus. Ten rasi tokį mielą mažą kumeliuką!

Ot rumpi tekstai ir nuorodos kiekviename puslapyje suteiks vaikams pedagogiškai apgalvotų užuominų apie kiekvieno magnetuko vietą!

Parašykite atsiliepimą apie "Princesių pasaulyje. Smagus žaidimas su magnetukais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos-žaislai

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Princesių pasaulyje. Smagus žaidimas su magnetukais, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Princesių pasaulyje. Smagus žaidimas su magnetukais aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Princesių pasaulyje. Smagus žaidimas su magnetukais. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Princesių pasaulyje. Smagus žaidimas su magnetukais dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Princesių pasaulyje. Smagus žaidimas su magnetukais" perkama kartu