-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Prisiekiu jos gyvybe (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 4.99 SoldOut

Knygos "Prisiekiu jos gyvybe (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Trilerio „Ydingas ratas“ autorės Saros Pinborough knyga „Prisiekiu jos gyvybe“ – tai stingdantis psichologinis trileris apie atsidavusią vienišą mamą Lizą, jos nenustygstančią dukterį paauglę Eivą ir jų draugus – apie paslaptis, kurias jie visi slepia, ir praeitį, nuo kurios niekaip negali pabėgti.

Liza turi savų tamsių paslapčių iš praeities, kurios ima kilti į dienos šviesą. Tačiau paslapčių turi ne tik ji. Kas iš tiesų gyvena melo pasaulyje? „Prisiekiu jos gyvybe“ – įtampos ir stebinančių siužeto vingių kupinas romanas.

Liza gyvena ramų gyvenimą. Ji vieniša mama, kuriai netrukus sueis 40, ji vertina savo privatumą ir viską aukoja, kad tinkamai užaugintų savo šešiolikmetę dukrą Eivą. Liza atsargi su vyrais ir nekalba apie praeitį, nepasakoja Eivai apie jos tėvą. Lizos geriausia draugė ir kolegė Merilin norėtų, kad Liza labiau atsivertų ir galbūt net nueitų į kokį pasimatymą, pavyzdžiui, su nauju seksualiu klientu, kuris akivaizdžiai ja domisi. Tačiau galbūt Merilin nėra pats tinkamiausias žmogus dalinti santykių patarimus...

Eivą vis labiau vargina perdėtai globėjiška mama. Ji nori gyventi kaip normali paauglė – siausti su draugais, vaikščioti į baseiną, ruoštis egzaminams ir turėti vaikiną. Jos mama tikrai pasiustų sužinojusi, kad Eiva jau turi kai ką, kas priverčia ją jaustis ypatinga ir geidžiama.

Liza ilgai gyveno žvilgčiodama per petį, bet paskutiniu metu jai itin neramu. Kai tik ji leido sau šiek tiek atsipalaiduoti, mažos detalės iš praeities pamažu pradėjo griauti jos smulkmeniškai suplanuotą gyvenimą. Vienintelis būdas apsaugoti dukrą ir save – stoti akis į akį su savo baimėmis. Tačiau vien drąsos čia neužteks. Lizai reikės pagalbos iš vienintelio žmogaus, kuriuo gali pasitikėti – Merilin. Ši pažada padaryti viską, kad padėtų.

Tačiau kadaise pažadą yra davusi ir Liza. Ir tuomet ji to pažado neištesėjo. Išdavystė nebuvo pamiršta ir už ją nebuvo atleista. Dabar kai kas nori priversti Lizą už tai sumokėti.

Įtraukiantis ir šiurpą keliantis psichologinis trileris „Prisiekiu jos gyvybe“ – tai meistriškai parašyta pritrenkianti maniakiška istorija.

„Vos tik jums smogs pirmoji paaiškėjusi paslaptis, pasiseks, jei dar galėsite užversti šią knygą.“
Independent

„Autorės pasakojimas tvirtas kaip niekad.“
Guardian

„Veiksmo ir netikėtumų kupinas trileris, kuris įtrauks nuo pirmų puslapių.“
Stylist

Sarah Pinborough (g. 1972 m.) – anglų rašytoja ir scenaristė, kurianti knygas suaugusiesiems ir paaugliams. Jos ankstesnis romanas „Ydingas ratas“ sulaukė didžiulio pripažinimo, jis išleistas 25 šalyse ir greitai tapo bestseleriu. S. Pinborough rašo scenarijus BBC ir kai kuriems TV projektams.  • Autorius: Sarah Pinborough
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 380
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094791437-BR
  • Vertėjas: Nida Norkūnienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Prisiekiu jos gyvybe (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Prisiekiu jos gyvybe (knyga su defektais)", Sarah Pinborough. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sarah Pinborough su knyga "Prisiekiu jos gyvybe (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Prisiekiu jos gyvybe (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sarah Pinborough. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Prisiekiu jos gyvybe (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prisiekiu jos gyvybe (knyga su defektais)" perkama kartu