0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prisijaukinti stebuklai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Prisijaukinti stebuklai


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 2.01 SoldOut
Knygos "Prisijaukinti stebuklai" aprašymas
Kiekvienam žmogui tenka spręsti daug gyvenimiškų problemų, kurias jis įveikia tuo lengviau, kuo drąsiau išnaudoja visas gamtos jam duotas galias. Knygoje ir kalbama apie tuos vidinio pasaulio atradimus, kuriuos gali padaryti kiekvienas, panorėjęs pažinti save, kaip lygų su pačiais veržliausiais, laimingiausiais.


Parašykite atsiliepimą apie "Prisijaukinti stebuklai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Prisijaukinti stebuklai, kurią skaitytojams dovanoja Jeronimas Laucius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jeronimas Laucius su knyga Prisijaukinti stebuklai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Prisijaukinti stebuklai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jeronimas Laucius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Prisijaukinti stebuklai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prisijaukinti stebuklai" perkama kartu