0

Prisijaukinti stebuklai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Prisijaukinti stebuklai

  • Leidėjas: Trys žvaigždutės
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9789955641841

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Prisijaukinti stebuklai" aprašymas
Kiekvienam žmogui tenka spręsti daug gyvenimiškų problemų, kurias jis įveikia tuo lengviau, kuo drąsiau išnaudoja visas gamtos jam duotas galias. Knygoje ir kalbama apie tuos vidinio pasaulio atradimus, kuriuos gali padaryti kiekvienas, panorėjęs pažinti save, kaip lygų su pačiais veržliausiais, laimingiausiais.

Parašykite atsiliepimą apie "Prisijaukinti stebuklai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Prisijaukinti stebuklai, kurią skaitytojams dovanoja Jeronimas Laucius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jeronimas Laucius su knyga Prisijaukinti stebuklai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Prisijaukinti stebuklai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jeronimas Laucius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Prisijaukinti stebuklai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Prisijaukinti stebuklai" perkama kartu