Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prisilietimas prie esmės. Karalystės raktai

Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Prisilietimas prie esmės. Karalystės raktai" aprašymas

Knygoje "Prisilietimas prie esmės. Karalystės raktai" praninės mitybos idėjų skleidėja Jasmuheen poetine forma aprašo dvasios ugdymosi technikas ir meditacijas, kurios leidžia žmonėms prisiliesti prie savo dieviškųjų vidinių galių ir semtis iš jų amžinos energijos.

Knygoje "Prisilietimas prie esmės. Karalystės raktai" Jasmuheen pasakoja apie visą gyvenimą trunkančius meilės ryšius su Esme, gebančia pasirūpinti visomis žmogaus reikmėmis ir suteikti pasauliui amžiną taiką.
Jasmuheen aprašo paprastas, bet labai veiksmingas technikas, kurios padės dvasios žygeiviams prisiliesti prie Esmės.
Tokios yra Jasmuheen džiaugsmingai atliekamos Taikos ambasadorės pareigos.

"Esmė ? tai Visa, Kas Yra. Esmė – Aukščiausiasis, nužengęs Žemėn. Esmė ? tai tyros ir galingos meilės bangos, ramybės ir buvimo kelias. Ji slepiasi už regimybės, kintančių pavidalų, ji kviečia priartėti. Esmė mums dovanoja tyrą dainą, kurią išgirsta atvira širdis. Esmė užpildo mus iki kraštų ir mes tada nušvintame. Esmė maitina mūsų sielą, skatina daryti stebuklus. Esmė – visatos gelmės. Esmė – išminčių maistas."
Jasmuheen

Tedžiugina mus Nušvitusioji Esmė. Ženkime jos ramybės nutiestais keliais!

Iš anglų kalbos vertė Tadas Jurevičius


  • Autorius: Jasmuheen
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 88
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098050691

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Prisilietimas prie esmės. Karalystės raktai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Jasmuheen pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Prisilietimas prie esmės. Karalystės raktai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Prisilietimas prie esmės. Karalystės raktai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Prisilietimas prie esmės. Karalystės raktai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Prisilietimas prie esmės. Karalystės raktai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jasmuheen tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Prisilietimas prie esmės. Karalystės raktai" perkama kartu