0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prisiminimai apie Kubos revoliucinį karą

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-10-10 Skaitytojas

Labai tinka prie Markso, Engelso, Lenino raštų serijos...


Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 4.99 SoldOut

Knygos "Prisiminimai apie Kubos revoliucinį karą" aprašymas

„Daugelį metų mes troškome parašyti mūsų revoliucijos istoriją... Tačiau užduočių esama daug, laikas bėga ir prisiminimai apie sukilimą gęsta praeityje. Šie įvykiai – įvykiai, formavę Amerikos istoriją – iki šiol dar nebuvo deramai aprašyti.“ – Ernesto Che Guevara „Prisiminimai apie Kubos revoliucinį karą“ – klasikiniu virtęs Ernesto Che Guevaros pasakojimas apie garsųjį 1956–1959 m. sukilimą, pakeitusį tiek Kubą, tiek ir patį legendinį partizaną – pradėjęs kaip karo medikas ilgainiui jis tapo visame pasaulyje žinomu revoliucionieriumi. Prisiminimai papildyti Che Guevaros dukters, Aleida Guevara March įvadu bei autentiškomis to laikotarpio nuotraukomis.
2008 m. remdamasis Che Guevara knygomis „Prisiminimai apie Kubos revoliucinį karą“ bei „Bolivijos dienoraštis“ režisierius Stevenas Sorderbergas sukūrė nemenko pasisekimo sulaukusius filmus „Guerrilla“ ir „The Argentine“.


  • Autorius: Ernesto Che Guevara
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955640912

2020-10-10

Labai tinka prie Markso, Engelso, Lenino raštų serijos...

Parašykite atsiliepimą apie "Prisiminimai apie Kubos revoliucinį karą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitų šalių ir regionų istorija

Ernesto Che Guevara pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Prisiminimai apie Kubos revoliucinį karą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Prisiminimai apie Kubos revoliucinį karą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Prisiminimai apie Kubos revoliucinį karą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Prisiminimai apie Kubos revoliucinį karą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ernesto Che Guevara tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Prisiminimai apie Kubos revoliucinį karą" perkama kartu