0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prisiminimai

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 20,49 €
Kaina knygyne: 23,99 €*
Sutaupote: 3.50 € (15%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-14 Donata S.

Labai labai gera knyga, įdomi, įtraukianti.

Prisiminimai


2021-06-30 20.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Prisiminimai" aprašymas

Andrejus Sacharovas (1921–1989) – vienas garsiausių Sovietų Sąjungos disidentų, žmogaus teisių gynėjas, Nobelio taikos premijos laureatas, fizikas, akademikas, vandenilinės bombos kūrėjas. Pats kartais savo gyvenimą lygino su Sizifo darbu. Jo kopimas į kalną – tai fizikos studijos Maskvos universitete, karas ir sunkus darbas šovinių gamykloje, tada aspirantūra ir jo, kaip perspektyvaus fiziko, įvertinimas – paskyrimas dirbti į slaptą SSRS branduolinių tyrimų centrą. Ir viršūnė – visuotinis pripažinimas už fizikos išradimus, priėmimai Kremliuje, pažintis su tuomečiais SSRS vadovais.

Bet kartu jį lyg kirminas graužė suvokimas, kad branduoliniai bandymai reiškia šimtų tūkstančių niekuo dėtų žmonių mirtis, o SSRS ir Vakarų konfrontacija veda branduolinio karo ir žmonijos susinaikinimo link.

Ši prieštara jį pastūmėjo įsitraukti į disidentų sąjūdį, tapti vienu Žmogaus teisių ir politinio teismo aukų gynimo komiteto įkūrėjų. Ką reiškė ano amžiaus aštuntąjį ir devintąjį dešimtmetį SSRS ginti žmogaus teises, sakyti tiesą apie SSRS teismus, valdžią, politiką, visagalio KGB darbo metodus? Tai reiškė ristis į nuokalnę: kęsti juodinančią kampaniją, KGB persekiojimą, grasinimus (asmeninius ir nutaikytus į artimuosius) ir galiausiai septynerių metų tremtį – visišką izoliaciją, beteisiškumą ir KGB kontrolę.

Nepaisant to, A. Sacharovas liko ištikimas žmogaus teisių, teisės rinktis gyvenamąją šalį, žodžio ir kitų prigimtinių laisvių gynėjas.

Šiuos „Prisiminimus“ jam galiausiai pavyko parašyti iš trečio karto – pirmuosius du rankraščius brutaliai atėmė ir sunaikino KGB.


  • Autorius: Andrej Sacharov
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 616
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268505
  • Vertėjas: Irena Ramoškaitė

2021-05-14

Labai labai gera knyga, įdomi, įtraukianti.

2021-05-10

Puiki knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Prisiminimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie asmenybes

Andrej Sacharov parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Prisiminimai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Prisiminimai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Prisiminimai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Prisiminimai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrej Sacharov tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Prisiminimai" perkama kartu