Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prisiminimų jūra

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 5,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-12 maryte

Labai patiko ,buvo vietų kad "iš dūšios" paverkiau.


2022-10-31 5.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Prisiminimų jūra" aprašymas

Britų rašytojos Fiona Valpy romanas „Prisiminimų jūra“ yra jaudinantis pasakojimas apie meilę ir lemtingus gyvenimo pasirinkimus.

Vieną dieną Kendra sulaukia netikėto dėdės skambučio. Jis praneša, kad miršta Kendos močiutė Ela ir paprašo aplankyti senutę slaugos namuose. Merginos mama jau nuo seno nesutarė su senele, todėl anūkė ją sutikdavo itin retai. Slegiama sąžinės graužaties Kendra sutinka aplankyti senolę. Paaiškėja, kad ši turi vieną prašymą – močiutė nori, kad anūkė užrašytų jos pasakojimą. Jauna moteris abejoja. Jos gyvenimas ir taip nelengvas – namuose įtampa, nes vyras ką tik prarado darbą, be to pora augina autizmo sindromą turintį sūnų. Visgi Kendra negali atsakyti senutei ir sutinka išklausyti jos gyvenimo istoriją.

Elos pasakojimas prasideda Antrojo pasaulinio karo išvakarėse. 1937- tais metais šeima merginą išsiunčia pavasaroti į Prancūzijai priklausančią Rė salą. Prie pilkos ir lietingos tėvynės pripratusiai Elai gyvenimas Rė saloje atrodo žavus ir nerūpestingas. Čia ji susidraugauja su mielu jaunuoliu Kristoforu. Vienas kitam simpatizuojanti porelė smagiai leidžia laiką džiaugdamiesi šiluma, smėlėtais paplūdimiais ir gera draugija.

Antrojo Pasaulinio karo pradžia viską sujaukia ir Ela priversta grįžti į Škotiją, kur pradeda savanoriauti bei susipažįsta su kitu žaviu vaikinu. Šiame naujame pasaulyje mergina jaučiasi visiškai nutolusi nuo Rė salos gyvenimo. Ela nežino, ar dar įmanoma grįžti į tos nerūpestingos merginos rolę. Ar ji to norėtų?

Močiutės stiprybė įkvepia ir Kendrą į savo gyvenimą pažvelgti kitaip – nepasiduoti bei kovoti dėl vertybių, kurios moteriai yra svarbios.

„Prisiminimų jūra“ – šiltas romanas apie draugystę, antruosius gyvenimo šansus, lemties vingius, padarytas klaidas bei, žinoma, meilę.

Fiona Valpy ne iš karto tapo sėkminga rašytoja. Daug leidyklų atmetė jos pirmuosius pasiūlymus ir autorė jau planavo savarankiškai išleisti savo debiutinį romaną. Tačiau palankiai susiklosčius aplinkybėms ji rado savo leidėją, o šiandien Fiona Valpy romanai jau išversti į daugiau nei dešimt kalbų. Prieš pradėdama rašyti knygas moteris darė karjerą reklamos srityje. Vėliau metė gerą darbą, puikų atlyginimą ir su šeima išvyko gyventi į Prancūziją, kur atnaujino seną vynuogyno dvarą. Čia ji praleido septyneris metus ir sukūrė keletą populiarių romanų apie prancūzišką meilę. Šiuo metu autorė gyvena Škotijoje.

Iš anglų kalbos vertė Elžbieta Kmitaitė


  • Autorius: Fiona Valpy
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090140185

Kiti taip pat domėjosi


2022-08-12

Labai patiko ,buvo vietų kad "iš dūšios" paverkiau.

2020-10-19

super verkiau nuo puses knygos

2020-04-09

Lengva, bet jautri!

Parašykite atsiliepimą apie "Prisiminimų jūra"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Prisiminimų jūra", Fiona Valpy. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Fiona Valpy su knyga "Prisiminimų jūra" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Prisiminimų jūra" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Fiona Valpy. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Prisiminimų jūra" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prisiminimų jūra" perkama kartu