0

Prisiminkit mane, prisiminkit...

Kaina internetu: 9,39 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 1.40 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Prisiminkit mane, prisiminkit...

  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786098219111

2020-11-30 9.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Prisiminkit mane, prisiminkit..." aprašymas

„Garbė tiems, kurie audringų plojimų laikais išdrįsta neploti."


Aktorius Česlovas Stonys, vaidinęs įvairiuose Lietuvos teatruose, pats sukūręs keliolika literatūrinių bei publicistinių kompozicijų, šįsyk debiutuoja savo prisiminimų knyga "Prisiminkit mane, prisiminkit...". Joje - ir vaikystės bei jaunystės akcentai, ir talentingai parašyti epizodai iš teatralų bei kitų menininkų gyvenimo, ir įspūdžiai iš susitikimų su saugumiečių pasauliu.

Česlovo Stonio sakinys — vaizdingas, intriguojantis, verčiantis skaitytoją susimąstyti apie gyvenimo esmę.


„Jeigu jūs, skaitydami mano gyvenimą, imsite galvoti apie savo gyvenimą, vadinasi, aš ne veltui būsiu leidęs laiką rašydamas."

Parašykite atsiliepimą apie "Prisiminkit mane, prisiminkit..."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kinas, teatras

Česlovas Stonys parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Prisiminkit mane, prisiminkit..., kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Prisiminkit mane, prisiminkit... aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Prisiminkit mane, prisiminkit... už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Prisiminkit mane, prisiminkit...? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Česlovas Stonys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Prisiminkit mane, prisiminkit..." perkama kartu