0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Prisipažinimas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2011-11-11 hm

Sukrečianti knyga. Labai primena \"Nekaltasis\".

Prisipažinimas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Prisipažinimas" aprašymas
Kiekvienam pasiunčiamam į kalėjimą žmogui tenka kaltasis, liekantis laisvėje. Pastarasis žino, kad policija ir prokurorai pričiupo ne tą žmogų, bet jam tai nerūpi. Paprasčiausiai stebisi savo sėkme. Slenka laikas, ir jisai suvokia, kad klaida nebus atitaisyta: valdžios organai tiki savo byla ir yra pasiryžę pasiekti apkaltinamąjį nuosprendį. Jis net gali stebėti neteisingai apkaltinto jo padarytu nusikaltimu žmogaus teismo procesą. Ir jam palengvėja, kai skelbiamas verdiktas – kaltas. Jis juokiasi, kai policija ir prokurorai sveikina vienas kitą. Ir lieka abejingas nekaltam asmeniui, kuris bus įkalintas ilgiems metams ar net nubaustas mirtimi...

  • Autorius: John Grisham
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 15x22, kietas viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955132950

2012-04-30

Puiki knyga, tik paskutiniai puslapiai sudeda taškus ant "i", paskaitykite...

2011-11-11

Sukrečianti knyga. Labai primena \"Nekaltasis\".

Parašykite atsiliepimą apie "Prisipažinimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Prisipažinimas, kurią skaitytojams dovanoja John Grisham. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar John Grisham su knyga Prisipažinimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Prisipažinimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė John Grisham. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Prisipažinimas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prisipažinimas" perkama kartu