⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai

Kaina: 14,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai" aprašymas

Ko gero, net ir tie, kurie neskaitė Aurimos Dilienės knygų, yra bent ką nors girdėję apie šią drąsią ir atkakliai savo svajonių siekiančią moterį, kuri prieš keletą metų kartu su vyru ir vaikais išvyko gyventi į Prancūziją. Knygoje „Laiškai iš Bordo“ ji aprašė pirmuosius iššūkių kupinus metus svečioje šalyje, daugybę žmonių įkvėpdama klausyti savo širdies balso ir juo sekti nepaisant viduje kirbančios baimės.

Kita Aurimos svajonė buvo užsiimti privačia psichoterapine praktika. Tai, kad rankose laikote knygą pavadinimu „Privati praktika“, yra įrodymas, kad jai ir vėl pavyko. Gydytoja psichoterapeute dirbanti A. Dilienė konsultuoja su santykių sunkumais susiduriančius žmones.

Šioje knygoje "Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai" ji aptaria pačius įdomiausius atvejus, dažniausiai pasitaikančias problemas ir pateikia jų sprendimo būdus.

• Kodėl išsenka mūsų emocinis rezervuaras ir kaip jį papildyti?
• Kaip vaikystėje susiformavę elgesio modeliai veikia mūsų santykius su mylimu žmogumi?
• Kada partneriai ima vienas nuo kito tolti ir kaip susigrąžinti tarpusavio artumą?
• Kokiais būdais stiprinti emocinį poros ryšį?
• Kaip šeimos santykius veikia gyvenimas emigracijoje?

Taiklios psichologinės įžvalgos apie santykius ir praktinės užduotys, padedančios spręsti sunkumus poroje, – tik viena knygos siužeto linija. Autorė taip pat atskleidžia gyvenimo Prancūzijoje įdomybes: kaip prancūzai auklėja vaikus, kokias žymias vietas verta aplankyti, koks prancūzų mentalitetas, kaip geriausia spręsti biurokratines problemas ir kt.

Knygoje "Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai" keturių išgalvotų personažų lūpomis autorė gydytoja psichoterapeutė pasakoja apie dažniausiai jos profesinėje praktikoje pasitaikančias daugeliui artimas sunkias situacijas, gyvenimiškas problemas, šeimyninius nesklandumus, asmeninius išgyvenimus. Konsultuojant vykstančios transformacijos įkvėps nenuleisti rankų jau atrodo beviltiškoje situacijoje. Pervargusi mama, savimi nusivylusi moteris, neištikimas vyras ir šeimos trokštanti jauna mergina jums papasakos, kokių veiksmų galima imtis norint pasiekti teigiamo rezultato.

Aurima Dilienė visame pasaulyje populiarių ir skaitomų ne tik Lietuvoje, bet ir verčiamų į užsienio kalbas knygų „Laiškai iš Bordo“ ir „Šeima – komandinis žaidimas“ autorė. Su šeima – vyru Vaidotu ir vaikais – gyvena bei dirba Prancūzijoje, skaito paskaitas lietuvių bendruomenėse Europoje ir JAV. Sukūrusi autorines saviugdos ir konsultavimo programas bei seminarą-žaidimą „Septyni santykių dėsniai“. Konsultuoja internetu, veda interaktyvius seminarus, asmeninio augimo temomis publikuoja straipsnius interneto tinklalapyje www.aurimadiliene.com.


  • Autorius: Aurima Dilienė
  • Leidėjas: Aurima Dilienė
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094754814

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Aurima Dilienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aurima Dilienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai" perkama kartu