0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Privatinė teisė: praeitis, dabartis, ateitis

  • Nuolaida knygai -75%
Kaina internetu: 7,79 €
Kaina knygyne: 29,99 €*
Sutaupote: 22.20 € (75%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Privatinė teisė: praeitis, dabartis, ateitis


2021-06-30 7.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Privatinė teisė: praeitis, dabartis, ateitis" aprašymas

Šio leidinio "Privatinė teisė: praeitis, dabartis, ateitis" autoriai vienaip ar kitaip susiję su profesoriumi Valentinu Mikelėnu: vieni iš jų buvo profesoriaus studentai, kai kurie iš jų dabar – kolegos Vilniaus universitete, kiti su profesoriumi susipažino vykdydami mokslinius projektus arba versdamiesi teisine praktika. Nesvarbu, kaip leidinio autoriams jų mokslinėje ar profesinėje veikloje teko pažinti profesorių Mikelėną, matyt, visi yra pajutę jo ir kaip teisininko, ir kaip žmogaus savybes: argumentacijos išbaigtį ir preciziką, visišką atsidavimą kiekvieno darbo, kurį darytų, efektyvumui ir racionalumui, jo, kaip žmogaus, pasaulėžiūros brandumą, pasišventimą teisei, teisės mokymui ir mokslui.


  • Autorius: Sud. V. Mizaras
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 350
  • Formatas: 17x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955616528

Parašykite atsiliepimą apie "Privatinė teisė: praeitis, dabartis, ateitis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Privatinė teisė: praeitis, dabartis, ateitis, kurią skaitytojams dovanoja Sud. V. Mizaras. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. V. Mizaras su knyga Privatinė teisė: praeitis, dabartis, ateitis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Privatinė teisė: praeitis, dabartis, ateitis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. V. Mizaras. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Privatinė teisė: praeitis, dabartis, ateitis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Privatinė teisė: praeitis, dabartis, ateitis" perkama kartu