0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pro miglą

Kaina internetu: 5,29 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 0.70 € (12%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 5.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pro miglą " aprašymas

Apie sunkius Lietuvos pokario laikus, regis, nebeįmanoma pasakyti kažką nauja. Nebent pažvelgti į juos kitokiu kampu, pabandyti sukurti iš tų pačių septynių natų iki šiol negirdėtą melodiją…

Naujas Petro Liuberto ir Zurabo Džavachišvilio istorinis romanas „Pro miglą“ – bandymas pažiūrėti į tą tragišką metą ne tiek Lietuvos partizanų, kiek jų priešų, NKVD karininkų akimis. Bandymas pagrįstas ne vien emocijomis, bet ir tikraisiais Lietuvos istorijos puslapiais, kuriuos verčiant nesunku rasti atsakymą į daugelį skaudžių klausimų. Tereikia noro ieškoti tos tiesos, rasti ir gerbti ją, nes kuo sparčiau lekia į priekį gyvenimas, tuo ji trapesnė.Parašykite atsiliepimą apie "Pro miglą "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių nuotykių ir istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Pro miglą ", kurią skaitytojams dovanoja Petras Liubertas, Zurabas Džavachišvilis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Petras Liubertas, Zurabas Džavachišvilis su knyga "Pro miglą " jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pro miglą " patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Petras Liubertas, Zurabas Džavachišvilis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pro miglą " palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pro miglą " perkama kartu