0

Procesų ir sistemų modeliavimas

3,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Procesų ir sistemų modeliavimas

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9786090201596

2021-01-31 3.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Procesų ir sistemų modeliavimas" aprašymas

Mokomojoje knygoje pateikiami 10 darbų, skirtų procesams ir sistemoms modeliuoti, aprašai, kuriuose išdėstyta technologinių objektų statinių ir dinaminių charakteristikų aproksimavimo, modelių adekvatumo nustatymo ir aktyviojo eksperimento metodika. Leidinyje taip pat pateikiami programų pavyzdžiai, parašyti MATLAB programinei įrangai, ir individualių užduočių variantų duomenys. Darbai skirti Automatikos ir valdymo studijų programos studentams. Ši knyga taip pat gali būti naudinga magistrantams, doktorantams bei gamybininkams, besidominantiems technologinių procesų ir sistemų modeliavimu.

Parašykite atsiliepimą apie "Procesų ir sistemų modeliavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Procesų ir sistemų modeliavimas, kurią skaitytojams dovanoja Tomas Tekorius, Vytautas Galvanauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Tomas Tekorius, Vytautas Galvanauskas su knyga Procesų ir sistemų modeliavimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Procesų ir sistemų modeliavimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tomas Tekorius, Vytautas Galvanauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Procesų ir sistemų modeliavimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Procesų ir sistemų modeliavimas" perkama kartu