BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Profesinė branda: teorijos ir tyrimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 4.29 SoldOut

Knygos "Profesinė branda: teorijos ir tyrimai" aprašymas

Monografijoje "Profesinė branda: teorijos ir tyrimai"pateikiama išsami profesinės brandos sampratų ir modelių analizė, pradedant nuo sukurtų praėjusiame amžiuje, kai profesinė branda buvo apibrėžiama kaip pasiruošimas profesijos pasirinkimo procesui, ir baigiant naujausiais - profesinio adaptyvumo, kuris apibrėžiamas kaip pasiruošimas įveikti profesinės raidos iššūkius ir pokyčius.
Apžvelgiamos įvairių mokslininkų nustatytos profesinės brandos stadijos, dažniausiai moksliniuose tyrimuose naudojamos profesinės brandos diagnostinės priemonės. Pateikiami profesinės brandos tyrimų pasaulyje ir Lietuvoje rezultatai. Pristatomas specialus profesinės brandos ugdymo(si) modulis, kurio tikslas - didinti jį studijuojančiųjų profesinę brandą.

Leidinys "Profesinė branda: teorijos ir tyrimai" skirtas profesinės karjeros konsultantams ir projektuotojams, studentams, psichologams, socialiniams pedagogams, tėvams ir kiekvienam žmogui, norinčiam suprasti savo profesinės raidos ypatumus ir sėkmingai atlikti profesinės raidos keliamas užduotis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Profesinė branda: teorijos ir tyrimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Profesinė branda: teorijos ir tyrimai", Julita Navaitienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Julita Navaitienė su knyga "Profesinė branda: teorijos ir tyrimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Profesinė branda: teorijos ir tyrimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Julita Navaitienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Profesinė branda: teorijos ir tyrimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Profesinė branda: teorijos ir tyrimai" perkama kartu