0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Profesionali burnos higiena

Kaina internetu: 13,79 €
Kaina knygyne: 15,69 €*
Sutaupote: 1.90 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 13.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Profesionali burnos higiena" aprašymas

Mokomoji knyga "Profesionali burnos higiena" skirta odontologijos ir burnos priežiūros studijų krypčių studentams, odontologams ir burnos higienistams praktikams. Leidinys atitinka Panevėžio kolegijos burnos higienos studijų programą, bet gali būti naudingas ir kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams.

Mokymo priemonės "Profesionali burnos higiena" tikslas - suteikti žinių apie pacientų, sergančių periodonto ligomis, burnos sveikatos įvertinimą, dantų akmenų šalinimo instrumentų pritaikymą ir naudojimą, padėti pasiruošti dirbti odontologinės priežiūros ir asmens sveikatos priežiūros įstaigose.


Pratarmė


PRATARMĖ


Ši mokymo priemonė - tai bandymas susisteminti teorines ir praktines žinias apie pacientų, sergančių periodonto ligomis, burnos sveikatos įvertinimą, dantų akmenų nustatymą bei jų pašalinimą rankiniais ir ultragarsiniais instrumentais, dantų poliravimą, instrumentų aštrinimo principus. Tai mokymosi knyga, kurioje pateikti svarbiausi profesionalios burnos higienos praktiniai ypatumai.

Mokymo priemonės tikslas - suteikti žinių apie paciento burnos sveikatos tyrimą ir įvertinimą, akmenų šalinimo instrumentų pritaikymą ir naudojimą, jų priežiūrą, padėti pasiruošti dirbti odontologinės priežiūros ir asmens sveikatos priežiūros įstaigose. Knygoje pateikiama informacija ir patarimai, kaip praktiškai atlikti profesionalios burnos higienos veiksmus.

Ši mokymo priemonė yra viena iš galimų, tačiau ji bus naudinga ir dirbantiesiems, ir studijuojantiems studentams. Galbūt reikliam skaitytojui ji pasirodys netobula, tačiau dėl informatyvumo autorės neabejoja. Leidinį sudaro 3 skyriai, kuriuose aptariami paciento tyrimo ir instrumentų naudojimo akmenims šalinti aspektai, instrumentų aštrinimo principai. Jei skaitant šią mokymo priemonę kils minčių, kaip lietuviškąją medicinos literatūrą tobulinti ateityje, - mielai priimsime pastabas.


Nuoširdžiai dėkojame Lietuvos burnos higienistų draugijos pirmininkei bei Kauno kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto lektorei, Burnos ir dantų priežiūros katedros vedėjai Danguolei Mieldažienei ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos Odontologijos fakulteto Burnos priežiūros ir odontologijos klinikos gydytojai odontologei, docentei dr. Vilijai Andriuškevičienei už vertingus patarimus recenzuojant šią mokymo priemonę.


Autorės

 


  • Autorius: Sud. Rima Adomaitienė
  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094541742

Parašykite atsiliepimą apie "Profesionali burnos higiena"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos medicinos knygos

Sud. Rima Adomaitienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Profesionali burnos higiena", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Profesionali burnos higiena" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Profesionali burnos higiena" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Profesionali burnos higiena"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Rima Adomaitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Profesionali burnos higiena" perkama kartu