-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Profesionalūs atsakymai į visus klausimus: sodininkams, daržininkams, gėlininkams

Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos " Profesionalūs atsakymai į visus klausimus: sodininkams, daržininkams, gėlininkams" aprašymas

"Mūsų aplinkos, sodo, daržo ar gėlyno priežiūra reikalauja daug žinių. Kasmet vis iš naujo čia prasideda mūsų kūryba, galinti duoti brandžius ir neįtikėtino skonio vaisius, kuriais džiaugsis ne tik šeima, bet ir mus aplankiusieji, kaimynai. Gražūs gėlynai, vejos ir kiti sodybos elementai savaime neatsiranda ‒ juos sukurti ir prižiūrėti gali tik darbščios rankos, kantrybė ir gausios žinios.
Ši knyga skirta norintiesiems kurti grožį savo aplinkoje, pažinti ir išspręsti iškilusias problemas naudojantis žiniomis. Ji atsakys į daugeliui rūpimus klausimus, susijusius su saugia, nekenksminga žmogui ir gamtai aplinka, jos išsaugojimu ir puoselėjimu. Šis stebuklingas žodis „klausk“ lydi mus nuo vaikystės ‒ tuomet mes klausdavome savo senelių ar tėvų patarimų, o dabar klausiame tų, kurie tikrai geba mums padėti.
Leidinyje pateikti dažniausiai skaitytojų užduodami klausimai „Rasų“ žurnalui ir profesionalūs specialistų atsakymai. Jų susikaupė ganėtinai daug, kai kurie jau kartojasi, todėl suguldyti šią išmintį į vieną knygą tikrai gera leidėjų mintis. Tikimės, kad radę tikslius, labai konkrečius ir dalykiškus specialistų patarimus sėkmingai pritaikysite juos puoselėdami savo sodybas, gėlynus ir sodus. Tegul bendras mūsų darbas ir pastangos atneša ne tik gražius vaisius, bet ir daug džiugių akimirkų kasdienybėje."

Donatas Klimavičius, knygos sudarytojasKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie " Profesionalūs atsakymai į visus klausimus: sodininkams, daržininkams, gėlininkams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sodininkystė, daržininkystė, augalininkystė

Donatas Klimavičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą " Profesionalūs atsakymai į visus klausimus: sodininkams, daržininkams, gėlininkams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos " Profesionalūs atsakymai į visus klausimus: sodininkams, daržininkams, gėlininkams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos " Profesionalūs atsakymai į visus klausimus: sodininkams, daržininkams, gėlininkams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą " Profesionalūs atsakymai į visus klausimus: sodininkams, daržininkams, gėlininkams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Donatas Klimavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su " Profesionalūs atsakymai į visus klausimus: sodininkams, daržininkams, gėlininkams" perkama kartu