-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Profesoriaus Katonauto odisėja po žmogaus kūną

Kaina: 11,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 11.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Profesoriaus Katonauto odisėja po žmogaus kūną" aprašymas

Kodėl mūsų ausų forma tokia keista?
Kodėl čiaudime?
Kam reikalinga oda?

Žmogaus kūnas – vienas pačių sudėtingiausių dalykų visatoje. Prisijunk prie profesoriaus Katonauto bei visos šios kompanijos ir kartu leiskimės į kelionę po įstabųjį žmogaus kūną. Mums padės pats rašytojas ir mokslininkas Dominicas Wallimanas! Šioje odisėjoje ištyrinėsime viską nuo galvos iki kojų – nieko nepaliksime nuošaly!

Iš anglų kalbos vertė Šarūnas ŠavėlaKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Profesoriaus Katonauto odisėja po žmogaus kūną"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Profesoriaus Katonauto odisėja po žmogaus kūną", kurį pristato Ben Newman, Dominic Walliman. Siūlome ne tik išsamų "Profesoriaus Katonauto odisėja po žmogaus kūną" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ben Newman, Dominic Walliman. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Profesoriaus Katonauto odisėja po žmogaus kūną". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Profesoriaus Katonauto odisėja po žmogaus kūną" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Profesoriaus Katonauto odisėja po žmogaus kūną" perkama kartu