0

Profesorius Froidas kalbasi su žuvimis (serija "Mažieji Platonai")

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 2.80 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Profesorius Froidas kalbasi su žuvimis (serija "Mažieji Platonai")

  • Serija: Mažieji Platonai
  • Leidėjas: Jonas ir Jokūbas
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9786099589589

2020-10-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Profesorius Froidas kalbasi su žuvimis (serija "Mažieji Platonai")" aprašymas
"Profesorius Froidas kalbasi su žuvimis“ yra bandymas atpasakoti jaunojo profesoriaus Zigmundo Froido pirmąjį susitikimą su didžiąja psichoanalizės įžvalga, kad žmogus nėra pats sau pažinus.
Už kiekvieno sprendimo, įžvalgos, emocijos, judesio slepiasi Oidipo kompleksas, sena vaikystės nuostaba, mirties polėkis.

Knygos "Profesorius Froidas kalbasi su žuvimis“ autorius Marion Muller-Colard’as perteikia šią mintį per menamą profesoriaus Froido susitikimą su depresija sergančia žuvimi, kuri savo noru užkimba ant žvejojančio profesoriaus kabliuko. Profesoriaus vedinas smalsumo leidžiasi į gelmes išgirsti žuvies istoriją, suprasti kodėl ji veržiasi atsidurti ant jo pietų stalo. Galiausiai, žuvis ir profesorius susitinką profesoriaus gyvenimo gale pasidalinti dar viena įžvalga.

Iš prancūzų kalbos vertė Daina Habdankaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Profesorius Froidas kalbasi su žuvimis (serija "Mažieji Platonai")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofija

Nathalie Novi parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Profesorius Froidas kalbasi su žuvimis (serija "Mažieji Platonai"), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Profesorius Froidas kalbasi su žuvimis (serija "Mažieji Platonai") aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Profesorius Froidas kalbasi su žuvimis (serija "Mažieji Platonai") už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Profesorius Froidas kalbasi su žuvimis (serija "Mažieji Platonai")? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nathalie Novi tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Profesorius Froidas kalbasi su žuvimis (serija "Mažieji Platonai")" perkama kartu