⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Programinės įrangos ir aparatūros testavimo principai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 9.69 SoldOut

Knygos "Programinės įrangos ir aparatūros testavimo principai" aprašymas

Knygoje pagrindinis dėmesys skiriamas naujausioms testavimo tendencijoms ir tyrimų rezultatams. Aptariami aktualiausi testavimo klausimai, pateikiami kai kurie samprotavimai, papildantys paskaitų ir laboratorinių darbų medžiagą. Aprašoma, kaip naudojant Visual Studio paketą galima praktiškai sujungti testus, skirtus programos klaidoms tikrinti, su testais, skirtais aparatūros gedimams nustatyti, ir gauti kokybišką universalų testą įterptinėms sistemoms. Mokomoji knyga skiriama magistrantams, studijuojantiems Programų sistemų inžinerijos programą. Modulio „Programų testavimo metodai“ tikslas – pagilinti programų sistemų testavimo žinias, lavinti praktinius gebėjimus, taip pat gebėjimus analizuoti testavimo procesus, suprasti programinės įrangos ir aparatūros testavimo skirtumus. Studijuojant šį kursą įgyjama žinių tam tikro tipo (realiojo laiko, paskirstytajai, kritinės saugos, įterptinei) programų sistemai testuoti, profesionalių praktinių įgūdžių, tobulinami gebėjimai analizuoti ir vertinti sistemų kokybę, valdyti testavimo grupės darbą, priimti valdymo sprendimus, pasirinkti strategiją pagal sistemos tipą, vertinti programinį ir aparatinį realizavimą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Programinės įrangos ir aparatūros testavimo principai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos kompiuterijos knygos

Rimantas Šeinauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Programinės įrangos ir aparatūros testavimo principai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Programinės įrangos ir aparatūros testavimo principai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Programinės įrangos ir aparatūros testavimo principai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Programinės įrangos ir aparatūros testavimo principai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rimantas Šeinauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Programinės įrangos ir aparatūros testavimo principai" perkama kartu