0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Projektai mokymo(si) procese: iniciatyvumą įgalinantys aspektai

Kaina internetu: 21,69 €
Kaina knygyne: 23,99 €*
Sutaupote: 2.30 € (10%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 21.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Projektai mokymo(si) procese: iniciatyvumą įgalinantys aspektai" aprašymas

Straipsnyje "Projektai mokymo(si) procese: iniciatyvumą įgalinantys aspektai" analizuojamas projektų metodas kaip reikšminga prieiga sukurti veiksmingą mokymosi terpę, kurioje vyrauja palaikymo, motyvuojantys ir besimokančiųjų iniciatyvumą (angl. proactiveness) įgalinantys veiksniai.

Projektų metodo svarbai, įgalinant iniciatyvumą, konceptualizuoti pasirinktos trys metodologinės prielaidos: Apsisprendimo ir Pakilumo teorijos, Herzbergo bazinė vadybos mokslo teorija ir Apribojimų teorija.

Pirma – besimokančiajam įgalinti reikalingas nuolatinis iššūkis, kai atliekamas gana sudėtingas, bet paties pasirinktas, jo gabumus, žinias, mokėjimusir įgūdžius atitinkantis darbas (Apsisprendimo ir Pakilumo teorijos), antra – „užsidegimas“, ypatingos pastangos ir energija, kai sukuriama teigiama emocinė aplinka, kurioje vyrauja palaikantys ir motyvuojantys veiksniai (Herzbergo bazinė vadybos mokslo teorija), trečia – svarbios ambicijos ir tikėjimas, prieš kuriuos netenka galios jokie apribojantys veiksniai, išlaisvina žmogaus kūrybines galias iniciatyviai ir prasmingai veiklai (Apribojimų teorija).


Andragogo tapsmas jungiamąja grandimi tarp aplinkos ir besimokančiųjų, prisiimtas mediatoriaus vaidmuo projektinėje veikloje, autorių nuomone, gali būti reikšminga sąlyga veiksmingai mokymosi aplinkai sukurti ir besimokančiųjų iniciatyvumui įgalinti.


Parašykite atsiliepimą apie "Projektai mokymo(si) procese: iniciatyvumą įgalinantys aspektai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Projektai mokymo(si) procese: iniciatyvumą įgalinantys aspektai", kurią skaitytojams dovanoja Ilona Zubrickienė, Jūratė Adomaitienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ilona Zubrickienė, Jūratė Adomaitienė su knyga "Projektai mokymo(si) procese: iniciatyvumą įgalinantys aspektai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Projektai mokymo(si) procese: iniciatyvumą įgalinantys aspektai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ilona Zubrickienė, Jūratė Adomaitienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Projektai mokymo(si) procese: iniciatyvumą įgalinantys aspektai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Projektai mokymo(si) procese: iniciatyvumą įgalinantys aspektai" perkama kartu