0

Projektavimo modeliai ir gyvenamoji architektūra

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 8,79 €*
Sutaupote: 0.80 € (10%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Projektavimo modeliai ir gyvenamoji architektūra

  • Leidėjas: Kultūros barai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 108
  • ISBN ar kodas: 9786098003239

2020-10-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Projektavimo modeliai ir gyvenamoji architektūra " aprašymas

"Kalbame ne apie naujoviškos architektūros poreikį. Toks siekis išsyk galėtų būti klaidingai suprastas kaip paprasčiausiai naujas projektavimo stilius. Tai, ką siūlome, yra naujo pobūdžio architektūra - visiškai kitoks būdas tiek mąstyti apie architektūrą, tiek ją projektuoti. Tai iš esmės skiriasi nuo bet kokios paviršutiniškos parodomosios naujovės. Priimti naują projektavimo paradigmą, juo labiau tokią, kuri privers peržiūrėti gyvenamųjų namų vertinimą, nebus lengva. Tenka pripažinti, kad posūkis, susijęs su iš principo nauju požiūriu I dirbtinė aplinką, ko gero, bus lygiai toks pat destabilizuojantis, kaip ir perversmas, įvykęs XX a. trečiajame dešimtmetyje."
Nikos A. Salingaros

Leidykla „Kultūros barai“ išleido vieno iškiliausių pasaulio architektūros ir urbanistikos teoretikų, JAV Teksaso universiteto profesoriaus dr. Nikos A. Salingaros knyga „Projektavimo modeliai ir gyvenamoji architektūra“.

Knygą iš anglų kalbos išvertė ir įvadinį straipsnį, pristatantį jos autoriaus indėlį į architektūros mokslą, parašė VGTU Architektūros fakulteto profesorius dr. Almantas Samalavičius, daugelį metų bendradarbiaujantis su šios knygos autoriumi.

"Nikosas A. Salingarosas - vienas iškiliausių architektūros ir urbanistikos teoretikų, iš esmės keičiantis supratimą apie fundamentaliausias gyvenamosios aplinkos problemas ir siūlantis konceptualius sprendimus, kaip jas Įveikti."
Prof. dr. Almantas Samalavičius

Prof. Nikos A. Salingaros yra fizikas ir matematikas, Teksaso universiteto (JAV) matematikos profesorius ir nuolatinis architektūros ir urbanistikos srities vizituojantis profesorius Italijos, Olandijos ir Meksikos universitetuose. Greta savo mokslo tyrimų krypties prof. Salingaros aktyviai dirba architektūros bei urbanistikos mokslų srityse. Tai jau dešimtoji profesoriaus knygą, skirta šiuolaikinės architektūros ir urbanistikos problematikai. Joje pateikiama esminė teorinė alternatyva moderniojo planavimo ir projektavimo paradigmai, siūlymus grindžiant fizinių ir gamtamokslinių tyrimų rezultatais.

Parašykite atsiliepimą apie "Projektavimo modeliai ir gyvenamoji architektūra "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Architektūra

Nikos A. Salingaros parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Projektavimo modeliai ir gyvenamoji architektūra , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Projektavimo modeliai ir gyvenamoji architektūra aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Projektavimo modeliai ir gyvenamoji architektūra už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Projektavimo modeliai ir gyvenamoji architektūra ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nikos A. Salingaros tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Projektavimo modeliai ir gyvenamoji architektūra " perkama kartu