TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Projektų rengimas ir valdymas (CD)

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 1.99 SoldOut

Knygos "Projektų rengimas ir valdymas (CD)" aprašymas

Mokymo priemonėje aptariama projekto samprata ir pagrindinės projektų savybės, pateikiamas projektų klasifikavimas. Daug dėmesio skiriama projekto idėjos atrankai, įvykių planavimui, projekto valdymo pagrindų aiškinimui. Kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikiami savikontrolės klausimai ir praktinės užduotys, teorinių žinių įtvirtinimui. Ši mokymo priemonė skirta modulį "Projektų rengimas" studijuojantiems studentams ir tiems, kurie domisi projektų rengimo ir valdymo metodika.
2-asis papildytas leidimasKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Projektų rengimas ir valdymas (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybos knygos

E. Mockevičienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Projektų rengimas ir valdymas (CD)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Projektų rengimas ir valdymas (CD)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Projektų rengimas ir valdymas (CD)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Projektų rengimas ir valdymas (CD)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, E. Mockevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Projektų rengimas ir valdymas (CD)" perkama kartu