0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Projektų vadyba švietime

7,21 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-31 7.21 InStock
Į krepšelį

Knygos "Projektų vadyba švietime" aprašymas

Knyga skirta studijuojantiems aukšosiose mokyklose švietimo ir ugdymo klausimus bei jau baigusiems studijas ir susiduriantiems su projektine veikla švietimeParašykite atsiliepimą apie "Projektų vadyba švietime"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Edukologijos, pedagogikos, andragogikos knygos

V. Zuzevičiūtė, V. Žvinienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Projektų vadyba švietime", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Projektų vadyba švietime" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Projektų vadyba švietime" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Projektų vadyba švietime"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, V. Zuzevičiūtė, V. Žvinienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Projektų vadyba švietime" perkama kartu