⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Prokrastinacijos menas. Produktyvaus atidėliojimo, dykaduoniavimo ir vilkinimo vadovas

Kaina: 11,19 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 11.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Prokrastinacijos menas. Produktyvaus atidėliojimo, dykaduoniavimo ir vilkinimo vadovas" aprašymas

„Prokrastinacijos menas“ - tai dykaduoniavimo bei darbų vilkinimo vadovas, skirtas paguosti ir motyvuoti visus profesionalius darbų atidėliotojus. Knygoje su humoru aptariamos problemos, su kuriomis susiduria savigraužos kamuojami prokrastinatoriai, o taip pat pateikiami patarimai, padėsiantys pagaliau atlikti ilgai atidėliotas užduotis.

Johnas Perry’is yra Stanfordo universiteto filosofijos profesorius emeritas. Drauge su kitais jis veda nacionalinę radijo laidą Philosophy Talk. 2011 m. jo tekstas „Struktūrinė prokrastinacija“ buvo apdovanotas IgNobelio literatūros premija. Šią knygą autorius rašė laikydamasis joje dėstomų principų, kitaip sakant - atidėliodamas disertacijų vertinimą ir pažymių rašymą.

„Visi prokrastinatoriai atidėlioja tai, ką turi daryti. Struktūrinė prokrastinacija yra technika, priverčianti šią neigiamą savybę veikti mūsų naudai. Svarbiausia tai, kad prokrastinacija nereiškia visiškai nieko neveikimo.
Prokrastinatoriai retai kada visiškai nieko neveikia. Jie imasi menkesnių veiklų: ravi daržus, drožia pieštukus ar sudarinėja diagramas, pagal kurias atėjus tinkamam laikui galės susitvarkyti savo popierius. Kodėl prokrastinatoriai visa tai daro? Nes tai leidžia jiems nedaryti to, kas svarbiau. Jei prokrastinatorius turėtų tik padrožti pieštukus, jokia jėga šioje Žemėje nepriverstų jo to imtis.“

John Perry


  • Autorius: John Perry
  • Leidėjas: Hubris
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 10x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098280128

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Prokrastinacijos menas. Produktyvaus atidėliojimo, dykaduoniavimo ir vilkinimo vadovas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Prokrastinacijos menas. Produktyvaus atidėliojimo, dykaduoniavimo ir vilkinimo vadovas", John Perry. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar John Perry su knyga "Prokrastinacijos menas. Produktyvaus atidėliojimo, dykaduoniavimo ir vilkinimo vadovas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Prokrastinacijos menas. Produktyvaus atidėliojimo, dykaduoniavimo ir vilkinimo vadovas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė John Perry. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Prokrastinacijos menas. Produktyvaus atidėliojimo, dykaduoniavimo ir vilkinimo vadovas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prokrastinacijos menas. Produktyvaus atidėliojimo, dykaduoniavimo ir vilkinimo vadovas" perkama kartu