⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Promised Neverland, Vol. 10

12,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Promised Neverland, Vol. 10" aprašymas

Promised Neverland. Viduryje miško stūkso vaikų namai. Našlaičius prižiūri geraširdė „mama“ Isabella. Kiekvieną mėnesį po vaiką įsivaikina turtinga šeima. Atrodo, laimingos pabaigos sulauks kiekvienas…

Tačiau viskas pasikeičia, kai trys našlaičiai sužino apie vaikų namus, jų „mamą“ ir tai, kas nutinka įvaikintiems vaikams tai, ko neturėjo žinoti. Ar pavyks Emmai, Normanui ir Rėjui pabėgti kartu su likusiais 37 našlaičiais?

Viena įtempčiausių 2019 m. mangų.

Patiks tiems, kam patiko Attack on Titan ir Made in Abyss.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Promised Neverland, Vol. 10"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Manga komiksai (anglų k.)

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Promised Neverland, Vol. 10", kurį pristato Kaiu Shirai. Siūlome ne tik išsamų "Promised Neverland, Vol. 10" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kaiu Shirai. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Promised Neverland, Vol. 10". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Promised Neverland, Vol. 10" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Promised Neverland, Vol. 10" perkama kartu