0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prostata. Profilaktika ir gydymas

  • Nuolaida knygai -61%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (61%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Prostata. Profilaktika ir gydymas


2021-07-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Prostata. Profilaktika ir gydymas" aprašymas
"Prostata. Profilaktika ir gydymas" – tai praktinis vadovas, kai reikia įveikti sunkią ligą, kai vaistai yra bejėgiai ir lieka tik viltis išsigydyti alternatyviu būdu.

Perskaitykite ir pradėkite gyvenimą be tablečių!

Turinys

I DALIS. PROSTATA, JOS IŠVEŠĖJIMAS IR UŽDEGIMAS/3


1 skyrius. Kam prostata reikalinga / 8

2 skyrius. Dvi dažniausios prostatos ligos /10

3 skyrius Pagrindiniai veiksniai, sukeliantys prostatos išvešėjimą / 15


II DALIS. PROSTATOS IŠVEŠĖJIMO PROFILAKTIKA IR GYDYMAS/171 skyrius. Pagrindinės sveiko gyvenimo taisyklės / 18

2 skyrius. Natūralūs prostatos išvešėjimo gydymo metodai/71 Pabaiga / 131

Įvadas

ĮVADAS


Prostatos naviku (išvešėjimu) gali susirgti kiekvienas vyras. Aštuoniems iš dešimties vyresnių kaip 50 metų vyrų išsivysto prostatos išvelėjimas, bet jis kol kas vaistais neišgydomas. Lieka kiti, amžių patikrinti gydymo būdai (vandens terapija, refleksoterapija, vaistažolės) ir kūno apsauginės jėgos, kurios suaktyvėja pradėjus gyventi sveikai.

Šioje knygoje skaitytojas ras naudingiausių, paprasčiausių, labiausiai prieinamų priemonių kompleksą savarankiškam prostatos išvelėjimui išgydyti namų sąlygomis ir profilaktikai.

Siūlomas gydymas, sveikas gyvenimo būdas ir gydymo metodai padeda išvengti ligos arba ją įveikti ir gerokai pagerinti savo sveikatą. Viskas priklauso nuo sveikatos būklės, imuniteto, ligos išsivystymo laipsnio, nuo tikėjimo gydymo sėkme ir nuo nenugalimo noro pasveikti. Žinoma, ir nuo reguliaraus gydymo bei profilaktikos priemonių.

Knyga sumanyta kaip praktinis vadovas, todėl joje be veik nėra siūlomo metodo teorinio pagrindimo. Kai reikia įveikti sunkią ligą, kai vaistai yra bejėgiai, lieka tik viltis išsigydyti alternatyviu būdu, reikalinga ne teorija, bet tikslus, punktais pažymėtas veikimo planas.

Visa tai žinau iš savo patirties, todėl pateikiu tokią, nors ir gerokai sutrumpintą, programą.

Perskaitę lią knygą, galėsite neišeidami iš savo namų ir nepirkdami tablečių pradėti gydyti prostatos naviką.

Mokėsite:

- pagerinti pablogėjusią mažojo dubens kraujotaką;

- pakeisti prostatos energijos cirkuliaciją;

- teisingai maitintis (kokiems produktams teikti pirmenybę, kokius galima valgyti kartu, o kokių ne, kaip teisingai gaminti maistą, kad jis nekenktų sveikatai);

- pagerinti virškinimą ir išvengti negalavimų (vidurių užkietėjimo, nuodingų medžiagų organizme kaupi mosi-jomis kūnas dažnai yra apnuodijamas, sumažėja atsparumas ligoms), kaip išmokti teisingai reaguoti į nemalonias situacijas ir neleisti ilsivystyti stresui;

- daryti autogeninę treniruotę;

- kokios vaistažolės daro teigiamą poveikį sergančiųjų prostatos išvelėjimu ir uždegimu sveikatai;

- gydyti šlapimo takus - vienas iš seniausių ir veiksmingiausių nepiktybinių auglių, susijusių su prostatos išvelėjimu, gydymo būdų;

- gydyti išvešėjimą neilgalaikiu badavimu;

- gydyti išvešėjimą moliu;

- daug kitų.

Perskaitykite ir pradėkite gydymą. Sėkmė ateis, jei tikėsite galimybe pasveikti ir kantriai, tiksliai bei reguliariai taikysite visas reikalingas priemones.

  • Autorius: Elena Sklianskaja
  • Leidėjas: Asveja
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955738046

Parašykite atsiliepimą apie "Prostata. Profilaktika ir gydymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Elena Sklianskaja parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Prostata. Profilaktika ir gydymas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Prostata. Profilaktika ir gydymas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Prostata. Profilaktika ir gydymas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Prostata. Profilaktika ir gydymas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Elena Sklianskaja tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Prostata. Profilaktika ir gydymas" perkama kartu